Fortnite i LEGO: nieoczekiwana i wspaniała współpraca

Czy Fortnite może zdobyć całą wyspę LEGO? Od kilku miesięcy krążą plotki, że w Fortnite może dojść do współpracy z LEGO. Chociaż firma Epic Games nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia na ten temat, kilku renomowanych osób ze społeczności graczy znalazło dowody tej współpracy w plikach gry. W nowym poście od @ShiinaBR osoba ujawniająca sugeruje, że aktualizacja v27.00 może tak naprawdę nie będzie to nowy sezon, ale raczej współpraca LEGO, „która ma być tak duża, że ​​można ją uznać za nowy sezon sam w sobie”. Tweet @ShiinaBR można znaleźć poniżej.

Do tej pory nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć tej plotce, ponieważ nie słyszałem nic o współpracy LEGO ani o możliwym sezonie 5… Dziwne, że aktualizacja xx.00 nie jest nowym sezonem, ponieważ nigdy wcześniej tak się nie stało, ale jest chyba zawsze pierwszy raz — Shiina (@ShiinaBR) 10 sierpnia 2023

@ShiinaBR mówi dalej, że nie może ani potwierdzić, ani zaprzeczyć tej plotce, ale uważa za dziwne, że „aktualizacja xx.00 nie jest nowym sezonem, jak nigdy wcześniej”, ale sugeruje również, że „zawsze istnieje wszystko po raz pierwszy”. Warto zauważyć, że plotki o styczniowej aktualizacji sugerowały również, że będzie to duża aktualizacja, z twierdzeniami, że Fortnite może zdobyć całą wyspę LEGO. Tak więc, chociaż ta sytuacja wydaje się mało prawdopodobna, byłaby zgodna z tym, co sugerowały poprzednie przecieki. To powiedziawszy, czytelnicy powinni wziąć to wszystko z przymrużeniem oka, w oczekiwaniu na oficjalne ogłoszenie. Przez lata krążyło wiele plotek na temat Fortnite, które albo się nie sprawdziły, albo ich urzeczywistnienie zajęło dużo czasu. Na razie fani Fortnite będą musieli po prostu poczekać i zobaczyć, jak to wszystko się potoczy. Przez lata w Fortnite doszło do wielu fajnych kolaboracji, ale jeśli zrobi się to dobrze, marka LEGO może być jedną z najlepszych do tej pory. LEGO ma długą historię z grami wideo, a na przestrzeni lat było ich mnóstwo. Jeśli Epic Games faktycznie zbuduje świetny crossover między nimi, miejmy nadzieję, że wykorzysta swój potencjał, jednocześnie dając fanom Fortnite coś niezapomnianego. Czy jest coś, co chciałbyś osiągnąć dzięki franczyzie LEGO w Fortnite? Czy myślisz, że będzie to częścią aktualizacji v27.00? Dajcie nam znać w komentarzach lub podzielcie się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze na @Marcdachamp, aby porozmawiać o grach!

Źródło: www.bing.com