Fortnite i Eminem mogą współpracować w najbliższej przyszłości


Jeśli nadal wątpisz, czy Fortnite to prawdziwy metaverse, pomyśl dwa razy. Battle Royale jest już dobrze znane z hostowania wszelkiego rodzaju treści, od udanych franczyz po marki i celebrytów, a tym razem za kulisami gry i listy występów na żywo może czaić się coś interesującego.

Wygląda na to, że Eminem zamierza umieścić swoje podobieństwo w grze lub coś z nim związanego po tym, jak wielu graczy zgłosiło nienormalną zmianę w stacjach radiowych w grze. Nagle nie było już przypadkowych piosenek, ale dziesiątki minut z czystymi piosenkami Eminema.

Utwory grane w stacji radiowej Icon to: Godzilla (z udziałem Juice WRLD), Headlights (z udziałem Nate Russ), Phenomenal, Higher, Not Afraid, Venom, Lighters (z udziałem Bruno Marsa), Fall, Monster (z udziałem Rihanny) ), Spacer po wodzie (z udziałem Beyonce), Berzerk and Survival.

Nawet dobrze znany i niezawodny przeciek Fortnite @iFireMonkey potwierdził te informacje:

Najwyższy czas

Jak wspomniano wcześniej, radio w grze odtwarza tylko utwory Eminema, a jak wspomniał iFireMonkey, nie ma żadnych skórek ani wskazówek dotyczących innego rodzaju kosmetyków. To nie powstrzymuje graczy przed spekulacjami, jak dotąd wielu uważa, że ​​ta współpraca może być pakietem piosenek, emotką, a nawet koncertem na żywo.

Dopóki nie stanie się to oficjalne, Fortnite gracze mają nową motywację, by patrzeć w przyszłość, ponieważ w tym tygodniu Smocza kula nadejdą treści, co spowodowało takie oczekiwanie, że już bije rekordy w sieciach społecznościowych.

Jak myślisz, co nadchodzi? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej:

Źródło

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fa121d783547b19a2b621e845fb39c&url=https%3A%2F%2Fwww.levelup.com%2Fen%2Fnews%2F693542%2FFortnite-and-Eminem-may-have-a-collab-in-the-near-future&c=3469322217426328686&mkt=fr-fr