Fortnite i Destiny 2 podobno krzyżują się ze sobą


Fortnite oraz Przeznaczenie 2 podobno krzyżują się ze sobą, co oznacza, że ​​obie gry otrzymają skórki i zawartość z drugiego tytułu. Obie Fortnite oraz Przeznaczenie 2 to jedne z największych gier na żywo. Epic Games wspiera Fortnite z ogromną ilością nowej zawartości spada regularnie, od skórek po wydarzenia na wielką skalę, które zakłócają cały sposób postrzegania gry. To naprawdę wyjątkowe doświadczenie, które ewoluowało przez pół dekady. Bungie był jednym z pierwszych deweloperów w przestrzeni konsol, który naprawdę wyobraził sobie nowoczesną grę serwisową na żywo, ponieważ Przeznaczenie oczekiwano, że będzie miał „plan dziesięcioletni”, choć trochę się rozpadł, gdy deweloper stworzył Przeznaczenie 2 co może być bardziej zgodne z tą początkową wizją.

Powiedziawszy to, obie rewolucyjne gry podobno będą się ze sobą krzyżować. Według GinsorKR na Twitterze, niektórzy Fortnite skórki znaleziono w Przeznaczenie 2. W rzeczywistości są to niesamowicie fajnie wyglądające skórki, choć nie jest jasne, w jaki sposób zostaną włączone do gry Bungie. Dany Przeznaczenie 2 zawiera pojedyncze elementy zbroi, które oferują pewne korzyści, nie wiadomo, czy jest to wyłącznie kosmetyki, czy będą one częścią jakiegoś większego zadania. Krążą też pogłoski, że Fortnite dostanie trochę Przeznaczenie 2 treści, chociaż nie wspomniano nic konkretnego. Nowy Przeznaczenie 2 Prezentacja ma się odbyć 23 sierpnia, więc jest prawdopodobne, że ta informacja zostanie tam ogłoszona.

W tej chwili nie jest jasne, jak duży będzie ten crossover pod względem treści. Niemniej jednak fakt, że obie gry zasadniczo wymieniają się treścią, jest nową strategią. Zazwyczaj marka będzie promować swój najnowszy produkt, taki jak film lub gra w Fortnite za pośrednictwem niektórych skórek, ale rzadko zdarza się, aby działało to w obie strony. Oczywiście nic nie zostało potwierdzone, więc niektóre, jeśli nie wszystkie, z tych informacji mogą być błędne, więc traktuj to z przymrużeniem oka.

Nie możesz się doczekać tego crossovera? Daj znać w komentarzach lub napisz do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-destiny-2-crossover-leak/