„Fortnite” i „Destiny 2” mogą wkrótce przejść, ale z jakimi skórkami?


Świat współpracy w Fortnite i przecieki na temat tych współpracy nigdy się nie kończy, a dziś widzę, że dwa z moich ulubionych tematów uderzają bezpośrednio w siebie. Niemiecki wyciek Fortnite MidaRado opublikował wczoraj tweeta, w którym poprosił czytelników o odgadnięcie, która z czterech planowanych współpracy pojawi się w Fortnite w przyszłym tygodniu.

Dostępne opcje to Family Guy, DOOM, Lord of the Rings, a on wrócił i dodał Destiny w kolejnym tweecie, mówiąc, że zapomniał o tym na pierwszej liście.

Naturalnie, jako zagorzały zwolennik Destiny i ktoś, kto również poświęcił się zbieraniu jak największej liczby absurdalnie różnorodnych skórek IP w Fortnite, z pewnością nie mogę się doczekać, jak sprawdzi się potencjalny crossover Destiny 2 X Fortnite.

Domyślam się, że chociaż kocham Destiny i jest to z pewnością wielka gra, prawdopodobnie nie zobaczylibyśmy wydarzenia crossover na bardzo dużą skalę. Większość innych wspólnych gier wideo, które widzieliśmy, to tylko skórka lub dwie. Kratos, Master Chief, Lara Croft i kilka dodatkowych kosmetyków. Większe kolaboracje mogą otrzymać bonusy w grze, takie jak przedmioty Kamehameha lub Nimbus Cloud Dragon Ball Z, ale domyślam się, że Destiny 2 prawdopodobnie skończy się co najwyżej kilkoma skórkami i kilkoma kosmetykami.

Ale jakie skórki? Przeznaczenie 2 to pełny NPC i oczywiście konfigurowalnych Strażników graczy, ale oto moje typy.

Zavala – Nie sądzę, aby w tym momencie w Destiny pojawiła się bardziej kultowa postać niż komandor Zavala, który od prawie ośmiu lat jest ostoją serii dzięki niestrudzonemu występowi Lance’a Reddicka. Jeśli jest tylko jedna skóra, to on. Jeśli są dwa, myślę, że jest jednym z automatów.

Cayde-6 – W erze premiery Destiny 1 i Destiny 2 Cayde-6 był ogromną częścią Destiny, ale nie żyje od dodatku Porzuceni z września 2018 roku. Jeśli Bungie nawiązuje tę współpracę, aby promować bieżące zmiany w grze, postać, która dosłownie nie istniała, byłaby dziwnym wyborem. Chociaż… fani przeznaczenia zrobiłbym nadal go kupuj.

Ikora Rey, Eris Morn, Mara Sov – Jeśli robimy może jedną męską i jedną kobiecą skórkę, tak jak często widzimy w wielu kolaboracjach w Fortnite, to są moje trzy potencjalne wybory na drugi automat. Ikora została przekazana jako imię w poprzednich ankietach dotyczących zainteresowania skórą w Fortnite, a ostatnio odegrała rolę w tej historii. Tak samo jak Eris Morn, i ona osobiście będzie moim wyborem. Mara Sov to kolejna kultowa postać Destiny i (westchnienie) „gorąca”, więc bez wątpienia byłaby brana pod uwagę.

Wrona/Uddren – Skórka Kruka z wariantem Uldren? Żadna postać nie była bardziej związana z historią Destiny przez ostatni rok, a jego opowieść toczy się dalej w każdym nowym sezonie. Byłby dobrym wyborem.

Shaxx – W dzisiejszych czasach nie jest on związany z historią, ale jest postacią kultową i był również w badaniach zainteresowania postacią.

Postacie nieludzkie – Myślę, że Caiatl po prostu nie działałaby z hitboxem, nawet jeśli wepchniesz ją w kształt Thanosa. Mithrax jako upadły kapitan może działać, ale myślę, że jest zbyt wiele innych IP, zanim zaczną robić w tym celu gatunki obcych Destiny. No może z jednym wyjątkiem:

Świadek – A teraz mam fajny pomysł, który wpadłem. Jeśli ta współpraca jest w przyszłym tygodniu chodzi o uruchomienie przez Bungie Lightfall, w którym występuje The Witness, zupełnie nowy złoczyńca, którego tylko widzieliśmy. Mogliby go zadebiutować jako skóra, a smuga dymu wydobywająca się z jego głowy zyskuje więcej twarzy, im więcej zabójstw zdobędziesz w grze.

Inne kosmetyki – Wybierz dowolną liczbę statków, których możesz użyć jako szybowca. Backbling może być dowolnym z kultowych pistoletów Destiny i prawdopodobnie będzie zależeć od przedstawionej postaci (choć ktoś powinien dostać Gjallarhorn). Narzędziami wydobywczymi mogą być miecze lub glewie lub, jeśli robimy broń lekką, Łowca Arc Staff lub Void Blades, Titan Burning Maul i Warlock Dawnblade Sword. Jeśli ta współpraca przeszła aż do przedmiotów w grze, to znaczy, że prawie także duży potencjał, biorąc pod uwagę ogromną liczbę broni i superzdolności, z których mogli korzystać.

W każdym razie byłaby to całkiem niezła współpraca, nawet jeśli kończy się na mniejszej skali. Jak tylko coś przecieka, to wrzucam i zobaczymy czy to czy mieć coś wspólnego z ujawnieniem Lightfall w przyszłym tygodniu, lub jeśli będziemy musieli trochę poczekać.

Chodź za mną na Twitterze, Youtube, Facebook oraz Instagram. Zapisz się do mojego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu podsumowującego zawartość, Bóg toczy.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller oraz Trylogia Zrodzonych na Ziemi.

Źródło : https://www.forbes.com/sites/paultassi/2022/08/20/fortnite-and-destiny-2-may-cross-over-soon-but-with-what-skins/