Fortnite Horde Rush LTM powraca z zupełnie nową mapą


Jak wcześniej dokuczał Epic Czternaście dniHorde Rush LTM powraca i wzywa graczy do zniszczenia jak największej liczby Cube Monsters. LTM ma powiązane zadania, które niektórzy gracze uważają za zbyt wymagające, chociaż okaże się, czy Epic w końcu wprowadzi poprawki. Między innymi tegoroczny LTM przynosi nową mapę.

Horde Rush LTM jest dostępne dla drużyn lub losowych graczy, którzy mogą wspólnie walczyć z falami potworów w kości, w tym z jednym szczególnie dużym i chudym potworem. Burza nadal przesuwa się do wewnątrz, gdy fale stają się silniejsze, dając graczom szansę na zdobycie wielu punktów, ale zwycięstwo jest trudniejsze niż kiedykolwiek.

Powrót LTM jest częścią tegorocznego szerszego wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar, które obejmuje wyspę Battle Royale pełną halloweenowych dekoracji (nawet Battle Bus ma kostium). Podobnie jak w minionych latach, możesz zbierać cukierki z wiader na zewnątrz domów, aby uzyskać wyjątkowe materiały eksploatacyjne, miotła wiedźmy powraca i są nowe przedmioty sezonowe, takie jak kosa.

Wydarzenie Horde Rush daje graczom szansę odblokowania wyjątkowych nagród, ale punkty potrzebne do zdobycia przedmiotów są dość astronomiczne: 200 000 za farbę w sprayu i 2 000 000 za emotkę. Są to jednak punkty zespołowe, co oznacza, że ​​nie musisz zdobywać ich wszystkich samodzielnie – wystarczy, że dobrze dobierzesz swoich kolegów z drużyny.

Najnowsza aktualizacja, która przyniosła ten LTM, wprowadziła również wcześniej wyciekające Cube City w centrum wyspy. Ten cel składa się wyłącznie z kości, z których niektóre są skaczące, w których gracze mogą rywalizować ze sobą w wyjątkowym otoczeniu ze stosunkowo dużą ilością łupów.

Link źródłowy

Source : https://hitechglitz.com/fortnite-horde-rush-ltm-returns-with-an-all-new-map/