Fortnite Gilded Hunter Pack: wszystkie kosmetyki, cena i więcej


Pakiet Fortnite Gilded Hunter zawiera szeroką gamę ładnych kosmetyków. Na Twoim koncie jest nawet 1000 V-dolców! Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Łowca szabla powraca. | © Epickie gry

Chociaż większość skórek Fortnite można kupić za V-dolce, istnieje kilka konkretnych przedmiotów lub pakietów, które można kupić tylko za prawdziwe pieniądze. Zwykle oferują inne nagrody niż te, które można znaleźć w zwykłych paczkach, a pakiet pozłacanego łowcy jest jednym z nich.

Co wyjątkowego: Skórka, o której mowa, to Jagdmeister Sabre, jeden z bossów, którzy wędrowali po mapie Fortnite w sezonie 2! Oprócz niego w pakiecie są też inne kosmetyki, a nawet 1000 V-dolców na twoje konto Fortnite!

Fortnite Gilded Hunter Pack – Cena i kosmetyki

Pakiet pozłacanego łowcy kosztuje około 10,00 euro. Pakietu nie można kupić za V-dolce, co oznacza, że ​​trzeba sięgnąć do portfela na dobre lub na złe. Zawiera następujące kosmetyki:

  • Strój Jagdmeister Saber w alternatywnym stylu
  • Kilof Saber’s Fang z alternatywnym stylem
  • Polowanie zaczyna się zawijać
  • 1000 V Bucks

Nie wiemy jeszcze, kiedy ten pakiet pojawi się w ItemShopie. Ponieważ jednak już wyciekł, zakładamy, że pojawi się w Fortnite w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Tego typu paczki zazwyczaj pozostają w Sklep z przedmiotami Fortnite przez kilka tygodni po wydaniu, zanim zostaną zastąpione nowymi. Więc nie czekaj zbyt długo, jeśli planujesz to zdobyć.

Więcej Fortnite:Źródło : https://earlygame.com/fortnite/gilded-hunter-package-cosmetics-price