Fortnite: gigantyczny kurczak z Family Guy przybywa do sklepu!

Fortnite dodaje rywala Petera Griffina do sklepu

Fortnite dodał niedawno do gry jedną z najbardziej kultowych postaci drugoplanowych z serii Family Guy. Gra, jedna z najpopularniejszych na świecie, wciąż ewoluuje dzięki wysokiej jakości i ciągłemu zaangażowaniu Epic Games w utrzymanie jej świeżości i angażujące dla graczy. Ten sukces finansowy pozwala Fortnite oferować stałą współpracę z innymi markami, generując tym samym znaczne przychody. Skórki te nie będą dostępne w sprzedaży przez czas nieokreślony, dlatego ważne jest, aby działać szybko, aby je zdobyć. Chociaż niektóre skórki mogą powrócić później, może to zająć lata.

Dodano Gigantycznego Kurczaka do Fortnite

Po latach próśb fanów Fortnite w końcu dodał do gry Petera Griffina z Family Guy za pośrednictwem przepustki bojowej. Krążyły pogłoski o dodaniu większej liczby skórek Family Guy, ale nie było jasne, czy były to inne kostiumy dla Petera Griffina, czy też były to inne postacie. Ostatecznie Fortnite dodał nemezis Petera, Gigantycznego Kurczaka. Postać ta odgrywała powracającą rolę w serialu Family Guy, wdając się w epickie walki z Peterem o błahe kłótnie. Gracze mogą teraz kupić w sklepie jego skórkę, a także nowe emotki i przedmioty kosmetyczne.

Postać jest już dostępna w sklepie!

Ostrzeżenie dotyczące wielkości gigantycznego kurczaka

Warto zaznaczyć, że The Giant Chicken zaprojektowano z rozmachem i zajmuje dużą część ekranu w grze, a nawet wydaje się, że gra nim może postawić Cię w niekorzystnej sytuacji. Niemniej jednak jest on obecnie dostępny w sklepie.

Źródło: komiks.com