Fortnite: Geralt z Rivii powróci? Badanie zapotrzebowania na popularną współpracę

Bardzo ceniona współpraca

Skórka Fortnite Geralt z Rivii to jedna z najpopularniejszych kolaboracji w całym uniwersum gier wideo. Nawet z postaciami takimi jak Spider-Man, Darth Maul, Rick Sanchez, Batman, Invincible, Thanos, Predator i nie tylko, Geralt z Rivii z Wiedźmina jest jednym z najpopularniejszych. Do tego stopnia, że ​​gracze desperacko szukają kolejnej szansy na zdobycie tej gry. Czy wkrótce wróci do gry?

Fortnite Geralt z Rivii wraca do sklepu

Fortnite Geralt z Rivii nie powróci do sklepu z przedmiotami. Jest bardzo prawdopodobne, że już nigdy nie będzie dostępny. Rzeczywiście, był on dostępny wyłącznie w przepustce bojowej jako „tajna skórka” z rozdziału 4 sezonu 1 Fortnite, co oznacza, że ​​była dostępna tylko dla graczy spełniających następujące kryteria:

– Przeszedł bitwę podczas Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

– Ukończono wyzwania Geralta z Rivii, aby odblokować przedmiot kosmetyczny

Jeżeli żaden z tych warunków nie został spełniony, to gracze stracili możliwość skorzystania z jednego z najpopularniejszych kosmetyków z serii Gaming Legends. I w tym przypadku niestety nie mają szczęścia. Skórki z przepustki bojowej nigdy nie powróciły po zakończeniu sezonu.

Ruch graczy

Wśród graczy istnieje ruch, który prosi Epic Games o przywrócenie ekskluzywnych karnetów bojowych do sklepu z przedmiotami. Bez wątpienia sprzedawałyby się jak świeże bułeczki. Gracze, którzy przegapili Spider-Mana, Supermana, Indianę Jonesa, Omegę, Calamity, Drift, The Ice King, The Mandalorian, Doctor Doom, Doctor Slone, The Black Knight i innych, desperacko szukają szansy na ich ponowne zdobycie, nawet jeśli oznaczałoby to wydając tony V-dolców.

Jest jednak bardzo mało prawdopodobne, że tak się stanie. Epic Games od bardzo dawna twierdziło, że kosmetyki z przepustki bojowej są ekskluzywne i nie będą wracać. Zawsze mogli zmienić zdanie, ale to mogłoby rozgniewać ludzi, którzy ich dostali.

Ekskluzywne kosmetyki

Były sprzedawane jako ekskluzywne i ludzie często kupowali przepustki bojowe tylko po to, aby mieć szansę odblokowania fajnych skórek, takich jak Peter Griffin, Spectra Knight, Iron Man czy Aquaman. Jeśli nie są już ekskluzywne, nie ma sensu wydawać V-dolców, aby zdobyć przepustkę bojową i zdobywać kolejne poziomy, aby je odblokować.

Z tego powodu jest bardzo mało prawdopodobne, że jakakolwiek skórka przepustki bojowej, w tym Geralt z Rivii Fortnite, powróci. Jeśli to przegapiłeś, prawdopodobnie tak będzie przez całą grę Fortnite. To wszystko w ramach tej popularnej współpracy, ale nie zapomnij przyjrzeć się najlepszym skrótom klawiszowym, kontrowersyjnej nagrodzie za przepustkę bojową i niedawnemu wyciekowi.

Często zadawane pytania dotyczące Fortnite Geralt z Rivii

W którym sezonie pojawił się Fortnite Geralt z Rivii?

Geralt z Rivii pojawił się w pierwszym sezonie rozdziału 4 Fortnite.

Źródło: www.videogamer.com