Fortnite: Gdzie znaleźć skaner zwiadowczy


Zupełnie nowy NPC został dodany do Fortnite Wyspa. Jest to skórka Wrath sezonu 1, a wraz z nim pojawia się kilka nowych wyzwań pobocznych. Pierwsze z jego wyzwań polega na przeskanowaniu graczy skanerem zwiadowczym. To może być trochę trudne do znalezienia, więc pozwól, że ci w tym pomogę. Ten przewodnik pokaże Ci, jak znaleźć Recon Scanner w Fortnite.

Gdzie znaleźć skaner rozpoznawczy w Fortnite

Zanim zaczniesz szukać skanera zwiadowczego, będziesz chciał rozpocząć zadanie Wratha. Można go znaleźć w Stealthy Stronghold na północ od Pleasant Park. Będzie on pokazany na twojej minimapie jako biały dymek. Rozmowa z nim rozpocznie serię zadań pobocznych, które rozpoczyna się od tej misji skanera zwiadowczego. Będziesz musiał zdobyć broń i zeskanować dwóch graczy, aby ją ukończyć. Ponieważ skaner zwiadowczy jest bronią IO, nie znajdziesz go w zwykłych skrzyniach. Musisz poszukać skrzyń IO, które znajdziesz w bazach IO. Niektóre z tych bazowych lokacji to jedna na południowy zachód od Pleasant Park, na południe od Holly Hedges, pomiędzy Lazy Lake i Corny Crops oraz na północ od Dirty Docks. Te skrzynie nie gwarantują upuszczenia broni, więc próbuj dalej, a w końcu ją zdobędziesz. Stamtąd wystarczy zeskanować wrogów, a zaliczysz wyzwanie.

Gdy wykryjesz dwóch wrogich graczy za pomocą skanera zwiadowczego, wyzwanie zostanie ukończone, a ty otrzymasz 12 000 PD za podniesienie poziomu Fortnite Karnet bojowy sezonu 8. Nagroda za każde kolejne wyzwanie w zadaniu Wratha wzrasta o 2000 XP, osiągając 20 000 punktów w piątym i ostatnim wyzwaniu. Skanowanie innych graczy i zdobywanie PD oznacza również, że możesz przejść do następnego wyzwania Wratha: użyj skoczni lub skoku wentylacyjnego i przejedź 100 metrów przed lądowaniem.

Fortnite Rozdział 2: Sezon 8 jest dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, iOS i Android.Source : https://thenerdstash.com/fortnite-where-to-find-a-recon-scanner/