Fortnite: Gdzie kupić tanie V-dolce (Wielka Brytania i USA)


Wiele darmowych gier ma aspekty pay-to-win, które czynią je niesprawiedliwymi, ale Fortnite tak nie jest. W tej słynnej strzelance pieniądze mogą dać ci tylko jedną korzyść: chłód twoich skórek.

Waluta używana do kupowania emotek, lotni, lam i innych kosmetyków w Fortnite to V-dolce. Działa jak każdy portfel cyfrowy: za prawdziwe pieniądze kupujesz V-dolce i używasz ich do kupowania kosmetyków w grze.

Oczywiście, podobnie jak w przypadku wielu rzeczy w życiu, istnieją sposoby na tańsze V-dolce w Fortnite, wydając mniej. Tutaj pokażemy Ci, jak i gdzie kupić tanie V-dolce w Wielkiej Brytanii i USA.

Najlepsze sposoby na uzyskanie tanich V-dolców

Dobre oferty na V-dolce są dostępne na trzy sposoby.

Pierwszym sposobem, w jaki możesz je zdobyć, jest płatna przepustka bitewna w Fortnite, która pojawia się w każdym nowym sezonie. Kupujesz go i otrzymujesz V-dolce, uczestnicząc w aktywnościach w grze i wykonując wyzwania.

Po drugie, możesz zdobyć V-dolce, grindując w Save The World, płatnej wersji Fortnite PvE. To dużo grindowania, ale się opłaca.

Trzecim sposobem na tanie zdobycie V-dolców jest ich bezpośrednie kupowanie, ale ze zniżkami. Pokażemy Ci najlepsze miejsca, w których możesz otrzymać V-dolce ze zniżką online.

Zdobądź tanie V-dolce dzięki karnetowi bojowemu

Gracze mogą zdobyć różne nagrody, kupując Przepustkę Bitewną i wypełniając związane z nią wyzwania. Wśród tych nagród są V-dolce, co daje nam dwie niesamowite okazje.

Battle Pass nie tylko nagradza V-dolce, ale można go również kupić za 950 V-dolców. Co najwyżej pozwala zarobić 1500 waluty gry, co oznacza, że ​​za pomocą jednej przepustki bojowej możesz szlifować sobie drogę do zakupu następnej przepustki bojowej i nadal otrzymywać 550 V-dolców do wykorzystania według własnego uznania. To pierwszy dobry interes.

Druga dobra oferta dotyczy kupowania V-dolców. Walutę można kupić ze zniżkami w wielu miejscach – które są pokazane na dole tutaj – a ponieważ karnet bojowy można kupić za V-dolce, możesz otrzymać tańszą ofertę na karnet bojowy i zarobić dużo ciężko zarobione V-dolce za obniżoną cenę.

Zdobądź tanie V-dolce dzięki Ratowaniu Świata

Fortnite Ratowanie Świata
Fortnite Ratowanie Świata

Tryb PvE w Fortnite, Ratowanie Świata, jest płatny, w przeciwieństwie do trybu PvP Battle Royale, który jest darmowy. Ale także w przeciwieństwie do Battle Royale, Ratowanie Świata nagradza swoich najbardziej aktywnych graczy różnorodnymi prezentami, w tym lamami, premiami do PD i oczywiście V-dolcami.

Jednym ze sposobów na zdobycie V-dolców w Ratowaniu Świata jest zalogowanie się. Codzienne logowanie nagradzane jest V-dolcami w określone dni, ale tylko wtedy, gdy gracze logują się każdego dnia. Oprócz V-dolców, logując się, możesz również zdobyć różne nagrody.

Oprócz zwykłego wejścia do gry, możliwe jest zdobywanie V-dolców z codziennych zadań, misji alarmowych oraz zadań głównych i pobocznych.

Kup tanie V-dolce (Wielka Brytania i USA)

Najłatwiejszą i najbardziej bezpośrednią metodą uzyskania tanich V-dolców jest kupowanie kart wymienialnych ze zniżkami.

Na szczęście znamy niektóre miejsca, w których można uzyskać tanie karty z V-dolcami na konto w Wielkiej Brytanii lub USA.

nas gracze mogą dostać tanie V-dolce na CDKeys, co pozwala na zaoszczędzenie kilku dolarów. Po prostu wypatruj tych zniżek

Do Wielka Brytania graczy, Eneba sprzedaje 13500 V-dolców dla 60,04 zł. Ponadto sprzedawcy Amazon często robią świetne oferty na karty podarunkowe z V-dolcami, dzięki czemu kosztują mniej niż oficjalne ceny.

Kupując karty z V-dolcami, upewnij się, że można z nich korzystać na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switchu lub komputerze. Pamiętaj też, aby sprawdzić region, z którego można je wymienić.

Podobnie możesz kupić tanie karty podarunkowe na niektóre konsole, które można wykorzystać do zakupu V-dolców, co skutkuje całkowitą obniżką ceny.

Fortnite jest dostępne za darmo na PC za pośrednictwem Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i Android.

WIĘCEJ FORTNITE: Skórka Hacivat Justice For Fortnite

Niektóre relacje, które znajdziesz na Cultured Vultures, zawierają linki partnerskie, które zapewniają nam niewielkie prowizje na podstawie zakupów dokonanych podczas odwiedzania naszej strony. Relacjonujemy wiadomości o grach, recenzje filmów, zapasy i wiele więcej.Source : https://culturedvultures.com/fortnite-buy-cheap-v-bucks-uk-us/