Fortnite Fortnite: Koszmarów Czar 2022 – data rozpoczęcia, kosmetyki i nie tylko


Już prawie czas na rozpoczęcie obchodów Halloween, a wydarzenie Fortnite’s Fortnitemares rozpocznie się już wkrótce w 2022 roku. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o nadchodzącym wydarzeniu!

Zbliża się upiorny sezon, co oznacza, że ​​Fortnite: Koszmarów Czar wraca do Fortnite. Dla tych, którzy nie są świadomi, omówimy, czym jest to wydarzenie.

Jeśli jesteś fanem Halloween, wydarzeń Fortnite lub nowych kosmetyków, Fortnite: Koszmarów Czar może być świetnym wydarzeniem, w którym możesz wziąć udział.

Oto wszystko, co wiemy o Fortnite: Koszmarów Czar 2022, w tym kiedy się rozpocznie, a także czego można się spodziewać po wydarzeniu.

Fortnite – Co to są Koszmarów Czar?

Fortnite: Koszmarów Czar to sezonowe wydarzenie z Halloween i upiornymi zmianami w grze.

Fortnite: Koszmarów Czar to jedne z najbardziej ekscytujących wydarzeń, w których można wziąć udział w Fortnite, a na Wyspie pojawią się poważne zmiany.

Fortnite – Co to są Koszmarów Czar

Przybyli bossowie, tacy jak Storm King, a także wersja cienia Midasa. Mieliśmy też zombie i kilka kultowych kostiumów na Halloween, takich jak Ghostbusters.

Chociaż koszmar Fortnite może się różnić z roku na rok, można śmiało założyć, że wraz z zadaniami z koszmarów nocnych pojawią się darmowe kosmetyki, a także pewne dodatki do sklepu z przedmiotami i zmiany w ogólnej rozgrywce.

Jaki będzie związek Fortnitemares 2022 z fabułą Fortnite?

Chociaż nie jesteśmy pewni, jak w tej chwili będzie to związane z fabułą Fortnite, możemy poczynić pewne założenia na podstawie ostatnich przecieków.

Na przykład, niedawno udostępniony zwiastun rozdziału 3 sezonu 4 pokazuje Paradygmat, jeden z Siódemek w Fortnite, zatapiający się w dziwną, podobną do mazi substancja.

I na podstawie nadchodzących linii głosowych, które wyciekły z ostatnich kilku zadań w Fortnite Rozdział 3 Sezon 3, wydaje się, że cała Siódemka zniknie.

Nie zdziwilibyśmy się, gdyby Fortnite: Koszmarów Czar rozwijał historię zaginionej Siódemki lub samej mazi w ramach wydarzenia.

Kiedy Fortnite: Koszmarów Czar 2022 rozpocznie się w Fortnite?

Fortnite: Koszmarów Czar 2022 ma rozpocząć się w Fortnite Battle Royale na początku października.

Fortnite: Koszmarów Czar 2021 rozpoczęło się w Ratowaniu Świata w połowie września, by ostatecznie dotrzeć do Battle Royale 5 października.

Oznacza to, że następne wydarzenie sezonowe w Fortnite rozpocznie się wkrótce po rozpoczęciu 4 sezonu Fortnite Rozdział 3.

Jednak dla graczy Ratowanie Świata Fortnite: Koszmarów Czar już się zaczyna. Podobno lamy Fortnitemare już się pojawiły.

Chociaż Fortnite: Koszmarów Czar jeszcze się nie ukazało, Rainbow Royale trwa właśnie teraz. Dzięki temu wydarzeniu gracze unikają pocisków za pomocą emotki The Dip w Fortnite.

Jakie skórki powrócą lub pojawią się w Fortnite Fortnite: Koszmarów Czar 2022?

Prawdopodobnie zobaczymy powrót skórek, takich jak Potwór Frankensteina, Hollowhead, Jack Gourdon i inne w Fortnite: Koszmarów Czar.

Jakie skórki powrócą lub wydadzą w Fortnite Fortnite: Koszmarów noc 2022

Wraz z nimi, wraz z wydaniem Fortnite: Koszmarów Czar 2022, pojawią się nowe skórki. Spodziewaj się, że inne postacie z horroru lub sąsiednich horrorów pojawią się podczas Fortnite: Koszmarów Czar.

Spodziewamy się również, że pojawi się kilka kolaboracji. Możesz dowiedzieć się, jakie skórki pojawiły się podczas poprzednich Fortnite: Koszmarów Czar, w naszym artykule o każdej współpracy w historii Fortnite.

Będziemy aktualizować ten artykuł w miarę pojawiania się kolejnych wiadomości z Fortnite: Koszmarów Czar 2022, więc nie zapomnijcie tu wrócić!Źródło : https://gamingintel.com/fortnite-fortnitemares-2022-start-date-cosmetics-more/