Fortnite Festival: Nowe tytuły z Muse, Kansas i Blue Oyster Cult w grze

Fortnite Festival gości Muse, Kansas i Blue Oyster Cult wśród najnowszych utworów w grze.

Lista piosenek z Festiwalu Fortnite w tym tygodniu

Wielu artystów występujących w piosenkach z nadchodzących festiwali Fortnite zadebiutuje w grze, z wyjątkiem MGK, Travisa Barkera, Topic i A7S. MGK i Travis Barker pojawili się już w „Emo Girl” tego ostatniego, a niedawno do gry trafiły trzy piosenki zespołu Travisa Barkera Blink-182. A7S to może nazwa, która dla wielu osób nic nie znaczy, ale ten 29-letni szwedzki producent pojawia się w piosence Topic Breaking Me w ramach Sezonu 2 Karnetu Festiwalowego.

Oto pełna lista wszystkich piosenek z Festiwalu Fortnite, które pojawią się w grze w tym tygodniu:

  • ATB, Topic i A7S – Your Love (21:00)
  • Kult błękitnej ostrygi – nie bój się żniwiarza
  • Carly Rae Jepsen – Może zadzwoń do mnie
  • Ruch Dalekiego Wschodu z udziałem The Cataracs i Dev – jak G6
  • Kansas – Kontynuuj krnąbrny synu
  • Zamaskowany Wilk – Astronauta W Oceanie
  • MGK, Yungblud i Travis Barker – Myślę, że wszystko w porządku
  • Muza – Histeria

Wydanie piosenek

Podobnie jak w poprzednich tygodniach, utwory Fortnite Festival Jam będą wydawane w czwartkowych rotacyjnych sklepach z przedmiotami o 20:00 (EST) / o północy (GMT). Wszystkie osiem utworów będzie dostępnych w tym czasie, zanim będzie można je zmieniać w ciągu tygodnia wraz z wcześniej wydanymi utworami. Jeśli interesuje Cię któryś z utworów i chcesz na stałe dodać je do swojej biblioteki, możesz je kupić w sklepie z przedmiotami po 500 V-dolców za sztukę. Fortnite Festival również niedawno nawiązał współpracę z firmą Fender, aby wprowadzić do gry kultowe Stratocaster i P-Bass, co może wskazywać na przyszłą współpracę w zakresie oficjalnie licencjonowanych instrumentów plastikowych.

O Festiwalu Fortnite

Festiwal Fortnite trwa obecnie drugi sezon, a Lady Gaga pojawi się w grze w ramach przepustki festiwalowej, podczas gdy poprzedni sezon skupiał się wyłącznie na The Weeknd. Od premiery w grudniu 2023 r. na festiwalu Fortnite zaprezentowano ponad 80 utworów takich artystów, jak U2, Green Day, Olivia Rodrigo i Billie Eilish.

Podczas zeszłotygodniowego Festiwalu Fortnite w grze pojawiły się Juice WRLD, Katy Perry i DMX, a niektóre z nich były jednymi z najbardziej oczekiwanych przez społeczność Fortnite.

Co sądzisz o dodaniu Muse i innych artystów do Fortnite Festival? Aby uzyskać więcej wiadomości na temat gier, zapoznaj się z wiadomością, że Ubisoft bada możliwość dodania generatywnej sztucznej inteligencji do swoich przyszłych gier.

Źródło: insider-gaming.com