Fortnite: Dzień po pojawieniu się Dragon Ball w Fortnite wyciekł rzekomy zwiastun współpracy


ORAZon hype jest żarłoczny. To znaczy, że to nie wystarczy Epic Games i TOEI Animation potwierdzą, że niemożliwa współpracaprzybycie bohaterów do Smocza kulastanie się: Eksperci danych musieli włamać się do kodu gry i wydobyć z niego próbkę rzekomego zwiastuna, który Fortnite ma zamiar opublikować na swoim oficjalnym kanale z wielkimi fanfarami. I choć jakość obrazu nie jest najlepsza (oczywiście, jak wszystko pirackie) to prawda jest taka Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni za to, co przyniesie gra.

Jeśli chcesz kontynuować czytanie, podamy poufne informacje na ten temat, więc Jeśli wolisz, żeby wszystko cię zaskoczyło, nie czytaji lepiej obejrzyj to legalnie tam, kiedy się otworzy.

Które postacie Dragon Ball trafią do Fortnite?

Jak ciekawi, że ta współpraca pojawi się w przeddzień premiery Dragon Ball Super: Super bohaterhistoria, która, jak powiedziano nam z tajnych blogów (i ci, którzy widzieli cały film, też wyciekli) skupia się głównie na Gohan i Piccolo. To zabawne, bo żadnemu z nas nie udaje się Fortnite (Przynajmniej nie na razie).

W najczystszym stylu współpracy z Narutobędzie cztery postacie, które pojawią się w grze w pakiecie: Gok (oczywiście), Vegeta (również oczywiście), bulma (ponieważ nadszedł czas, aby oddali hołd, trochę sprawiedliwości, tak ważnej postaci w historii Dragon Ball) i Rachunkidla tych, którzy są bardziej miłośnikami najnowszego Dragon Balla… cóż, wiek przeciętnego gracza Fortnite, prawda?

Widzieliśmy również, że zarówno Gok, jak i Vegeta zawierają różne transformacje swoich aspektów.

Co jeszcze obejmie współpracę między Dragon Ball i Fortnite?

Mogliśmy zobaczyć kilka ekscytujących zdjęć: szybowce, które nas bardzo uszczęśliwiają, ten z latająca chmura i jeden z Shen Longa także gest połączenia z innym graczem w grze i kolejny gest „podnosić” ki. Ale to, co do tej pory przykuło naszą uwagę, to kame hame ha. Co to jest? Czy to gest, czy była to prosta animacja, czy… nowy sposób ataku?

Niszczycielskie bronie dystansowe nie są ani rzadkie, ani rzadkie w Fortnite. Nie mamy już na przykład granatników i pamiętajmy o tym w sezonie 4 drugiego rozdziałumożemy wyposażyć reaktor arki Tony Stark by został wystrzelony w kierunku naszych wrogów. Być może Kame-Hame-Ha jest broń w grze o niesamowitej mocy. Obstawiaj, tak czy inaczej, zostało jeszcze kilka godzin na rozwianie wątpliwości.

Link źródłowy

Źródło : https://codelist.biz/2022/08/16/fortnite-one-day-after-the-arrival-of-dragon-ball-in-fortnite-the-alleged-collaboration-trailer-is-leaked/