Fortnite dostępny na Amazon Fire TV i Amazon Luna

Czy jesteś fanem Fortnite i posiadasz tablet Fire TV lub Amazon Fire? Dobre wieści ! Jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, możesz teraz grać w Fortnite na tych urządzeniach za darmo. Dodatkowo gra jest dostępna także w ramach subskrypcji usługi gier strumieniowych Amazona – Luna+. Ogłoszenie to wywołało wiele emocji wśród użytkowników Luny w Stanach Zjednoczonych. Daniel Rausch, wiceprezes Amazon ds. urządzeń i usług rozrywkowych, powiedział: „Fortnite to najbardziej pożądana gra wśród klientów Luny w Stanach Zjednoczonych i jesteśmy podekscytowani możliwością zaoferowania tego tytułu w naszej usłudze. Zależy nam na tym, aby gry były bardziej dostępne i niedrogie, bez konieczności stosowania drogiego sprzętu. »

Graj w Fortnite na Fire TV i tabletach Fire

Aby grać w Fortnite na Fire TV, potrzebujesz kontrolera gier. Obecnie oficjalny kontroler bezprzewodowy Luny jest dostępny w witrynie Amazon i kosztuje 49,99 USD zamiast 69,99 USD.

Kompatybilne urządzenia

Aby dowiedzieć się, jakie masz urządzenie Fire TV, zobacz „Skąd mam wiedzieć, które urządzenie Fire TV posiadam?” „. W przypadku tabletów Fire przejdź do sekcji „Konfigurowanie Amazon Luna na tablecie Fire”, aby uzyskać więcej informacji.

Oto jak Amazon opisuje kontroler Luna:

Zastrzeżenie: Aby zaradzić rosnącemu wykorzystaniu programów blokujących reklamy, używamy obecnie linków partnerskich do witryn takich jak http://Amazon.com, usług przesyłania strumieniowego i innych. Linki partnerskie pomagają witrynom takim jak Cord Cutters News, LLC pozostać otwartymi. Te linki partnerskie nic Cię nie kosztują, ale pomóż mi wspierać moją rodzinę. Na tej stronie nie zezwalamy na płatne recenzje. Jako współpracownik Amazon otrzymuję prowizję od kwalifikujących się zakupów.

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji znajdujący się na dole naszych e-maili. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby subskrybować, potwierdzasz, że Twoje dane zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach ochrony prywatności Mailchimp tutaj.

Cord Cutters News generuje przychody poprzez linki partnerskie od swoich partnerów: jeśli klikniesz link, możemy otrzymać prowizję. Nasi autorzy i redaktorzy tworzą recenzje, wiadomości i inne treści, aby informować czytelników, bez wpływu naszego zespołu sprzedaży. Dowiedz się więcej o naszym modelu biznesowym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza witryna była dokładna i aktualna, jednak niektóre informacje mogą różnić się od tych, które można znaleźć podczas odwiedzania witryny dostawcy.

© 2023 Przecinarki do kabli Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło: www.bing.com