„Fortnite” dołącza do Ralpha Laurena, aby wprowadzić nową linię odzieży marki


Fortnite i Ralph Lauren nawiązali współpracę, w ramach której w dziale e-commerce gry wideo pojawi się nowa linia marki modowej i zaktualizowane logo Polo.

Gracze mogą przeglądać kolekcję w Fortnite Sklep z przedmiotami już w najbliższą sobotę (5 listopada), a odzież fizyczną można kupić od jutra (2 listopada) tutaj. Więcej produktów zostanie wprowadzonych na rynek globalny w grudniu.

W oświadczeniu dostarczonym do TechCrunch, David Lauren, dyrektor ds. brandingu i innowacji w Ralph Lauren, powiedział, że kolekcja Polo „Stadium” została zaprojektowana z myślą o metawersie i reprezentuje „całkowicie świeże podejście do marki Ralph Lauren”.

Po raz pierwszy w swojej historii Ralph Lauren zmienił swoje kultowe logo „Polo Pony”.

Kolekcja obejmuje odzież wyścigową dla mężczyzn i kobiet (zapinaną z przodu na zamek błyskawiczny), dopasowane czapki, odzież wierzchnią i parę świeżo zaprojektowanych butów polo. Pojawiają się również kolorystyka czerwona, czarna, biała i niebieska oraz przedmioty kosmetyczne.

Lauren dodała w swoim oświadczeniu: „Ralph Lauren zawsze projektował marzenia i tworzył nowe światy, a dziś nasza kolekcja z Fortnite zapewni pierwsze w swoim rodzaju doświadczenie nowej społeczności graczy i konsumentów nowej generacji”.

Ralph Lauren poprowadzi aktywacje partnerstwa, w tym interaktywną transmisję na żywo na Twitchu w ten czwartek (3 listopada) o godzinie 13:00 czasu wschodniego (17:00 GMT), którą poprowadzą Kelly Link i SypherPK wraz z występem muzycznym Polo G.

Firma modowa ma być również pierwszą luksusową marką, która będzie współorganizować turniej dla graczy Fortnite.

Tymczasem Coffee Stain Publishing i Epic Games ogłosiły niedawno crossover między Symulator kozy 3 oraz Fortnitew którym czworonożny bohater tego pierwszego dołączy do Battle Royale jako strój.

Od 29 września 2022 do 29 września 2023 każdy, kto kupi dowolną edycję Symulator kozy 3 za pośrednictwem sklepu Epic Games Store otrzyma strój „Koza” w Fortnite.

Każdy, kto już odebrał Symulator kozy 3 może odebrać nagrodę „Koza”, logując się Fortnitea od 26 listopada strój będzie również sprzedawany osobno przez FortniteSklep z przedmiotami.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6361dd3666674c29b9859f538c01f16f&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffortnite-join-forces-with-ralph-lauren-for-clothing-line-featuring-brands-first-ever-polo-logo-update-3340781&c=10372723934650429056&mkt=fr-fr