Fortnite dodał flarę obiektywu do karabinów snajperskich


Gracze Fortnite zauważyli, że Epic dodał rozbłysk obiektywu do karabinów snajperskich, ułatwiając graczowi zauważenie cię, gdy patrzysz na nich przez lunetę.


Jesteś jednym z dziesięciu ostatnich graczy, którzy zostali w meczu Fortnite. Masz trochę złotych broni, wystarczająco dużo leczenia, by przetrwać walkę, i czujesz się całkiem pewny swoich szans na zdobycie tego słodkiego, słodkiego Królewskiego Zwycięstwa. Potem, nie wiadomo skąd, zostajesz postrzelony w głowę przez snajpera obozującego gdzieś daleko na mapie. Wszyscy byliśmy tam przynajmniej raz i doświadczyliśmy tej nieśmiertelnej wściekłości, ale najnowsza aktualizacja Fortnite wydaje się próbować sprawić, by wszystko było trochę mniej frustrujące.

Powiązane: Gry Live-Service są martwe, niech żyją gry Live-Service

WIDEO DNIA GRACZÓW

Jak zauważył Redditor Jdavi_24 i opublikował na subreddicie Fortnite, karabiny snajperskie odnotowały dość dużą zmianę w najnowszej aktualizacji gry, ponieważ otrzymały efekt rozbłysku soczewki, gdy są celowane w dół. Oznacza to, że jeśli inny gracz używa snajpera i celuje w ciebie, powinieneś teraz zobaczyć mały błysk, który ostrzega cię, że znajdujesz się na czyjejś linii ognia.

Stało się to dość standardową praktyką dla snajperów w bardziej realistycznych grach, takich jak Call of Duty i Battlefield, ale interesujące jest to, że w końcu trafia do Fortnite. Posiadanie tego odrobiny dodatkowego ostrzeżenia, że ​​coś ma się wydarzyć powinien sprawić, że snajperom będzie trochę trudniej zdziesiątkować mecze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że niektóre karabiny są w stanie zabić jednym strzałem, chociaż wyobrażam sobie, że nadal z łatwością zostanę uderzony w głowę.

Co ciekawe, mimo że jest to dość duża zmiana dla snajperów, nie wydaje się, aby Epic oficjalnie ogłosił nową funkcję w dowolnym miejscu w informacjach o łatce do aktualizacji Mega. Podsumowanie sezonu, które firma Epic opublikowała na stronie internetowej Fortnite, w ogóle o tym nie wspomina, a na Twitterze nie było też nic, co mogłoby ogłosić zmianę.

Dalej: Nintendo Switch Online zmieniło mój przełącznik w automat do gier logicznychŹródło : https://www.thegamer.com/fortnite-lens-flare-added-to-sniper-rifles-chapter-4-season-2/