Fortnite dodaje tryb przetrwania i tworzenia Lego z ponad 1200 istniejącymi skórkami Lego

Epic Games i Lego połączyły siły, aby wprowadzić do Fortnite zupełnie nowy tryb przetrwania inspirowany Lego, a także specjalne wersje ponad 1200 skórek Fortnite w formie minifigów. Współpraca ma rozpocząć się 7 grudnia, a fani z niecierpliwością czekają na więcej szczegółów na temat tej ekscytującej nowej aktualizacji.

Współpraca o epickich proporcjach

Epic Games, twórcy Fortnite, ogłosili przełomową współpracę z Lego, aby wprowadzić nowy i innowacyjny zwrot do popularnej gry Battle Royale. To partnerstwo wprowadzi do Fortnite tryb przetrwania inspirowany Lego, zapewniając graczom wyjątkowe i wciągające wrażenia z gry.

W nowym trybie pojawią się specjalne wersje minifigów z ponad 1200 istniejących wcześniej skórek Fortnite, a w przyszłości będzie ich więcej. Epic Games dołożyło wszelkich starań, aby uchwycić esencję każdej skórki w formie klocków Lego, tworząc oszałamiający wizualnie i ekscytujący dodatek do gry.

Chociaż szczegóły na temat nowego trybu są wciąż skąpe, współpraca pomiędzy Epic Games i Lego z pewnością wzbudziła duże zainteresowanie i oczekiwanie wśród fanów Fortnite. Unikalne połączenie ukochanej marki Lego i pompującej adrenaliny akcji Fortnite z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia z gry dla graczy w każdym wieku.

Najlepsza przygoda rzemieślnicza typu survival

Według strony internetowej Lego nowy tryb jest opisywany jako „najwspanialsza przygoda polegająca na przetrwaniu. » Zapewnia to wciągającą i wymagającą rozgrywkę, która zanurzy graczy w świecie, w którym ich kreatywność i umiejętności przetrwania zostaną wystawione na próbę. Fani mogą spodziewać się zupełnie nowego i innego sposobu na poznanie Fortnite, z dodatkową zabawą i ekscytacją związaną z budowaniem i tworzeniem z elementów Lego.

Specjalne skórki Lego Fortnite to godny uwagi widok, a zespół grafików Epic Games stworzył imponujące karykatury minifigów kultowych skórek Fortnite. Dzięki obietnicy pojawienia się większej liczby skórek gracze mogą nie mogą się doczekać kolekcjonowania i doświadczania swoich ulubionych postaci z Fortnite w zupełnie nowy sposób.

Ponadto firma Epic Games oświadczyła, że ​​z czasem będzie nadal aktualizować i dodawać więcej szczegółów do skórek Lego. To zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i udoskonalanie pokazuje zaangażowanie Epic Games w zapewnianie graczom Fortnite wysokiej jakości i wciągających wrażeń z gry.

Można śmiało powiedzieć, że społeczność Fortnite z niecierpliwością czeka na premierę nowego trybu przetrwania inspirowanego Lego, a fani z niecierpliwością odliczają dni do jego premiery 7 grudnia.

Źródło: www.pcgamer.com