Fortnite dodaje skórki Leona Kennedy’ego i Claire Redfield z Resident Evil


Fortnite dodało dwie kultowe postacie z serii Resident Evil: Claire Redfield i Leona Kennedy’ego. Fortnite jest w tym momencie w zasadzie wirtualnym billboardem i pudełkiem z zabawkami. To, co zaczęło się jako dość prosta gra typu tower defense, z biegiem lat przekształciło się w coś znacznie wspanialszego. Po tym, jak nie udało się zdobyć dużej publiczności swoim pierwszym wydaniem, Epic Games przeszło na wersję gry typu battle royale, która całkowicie podbiła branżę i zdołała wprowadzić innowacje / zmienić sposób działania gier na żywo przez wiele lat. Jeden z największych punktów sprzedaży Fortnite w ten sposób gra ma mnóstwo crossoverów, często promujących nowe, gorące filmy lub gry. W tym momencie jest to totalne imperium, które całkowicie dominuje w branży.

W przededniu wydania Remake Resident Evil 4, Fortnite dodał skórki Leona Kennedy’ego i Claire Redfield. Leon nie ma na sobie charakterystycznego płaszcza z czwartej gry, ale ma na sobie swój charakterystyczny, ciemniejszy taktyczny strój z nożem na piersi i fryzurą w stylu Karen. Claire ma na sobie jaskrawoczerwoną kurtkę i dżinsy, a obaj bohaterowie mają własne dodatkowe gadżety kosmetyczne. Leon będzie miał srebrną teczkę i swój legendarny nóż jako kilof, podczas gdy Claire dostanie parasol i zestaw kolorowych kluczy, pozornie inspirowanych starszymi grami Resident Evil. To świetna mała kolekcja i crossover, który z pewnością pomoże zwiększyć szum wokół nadchodzącej remake’u Resident Evil 4.

Ten duet dołącza do takich postaci jak Chris Redfield i Jill Valentine, więc jeśli naprawdę chcesz, możesz mieć całą drużynę, która kołysze postaciami z Resident Evil. Niezależnie od tego, czy pojawią się inne postacie z Resident Evil Fortnite w przyszłości się okaże. Nie ma wielu kultowych bohaterów, których można by uwzględnić, ale wciąż są główne postacie, takie jak Albert Wesker, które mogłyby dołączyć Fortnite.

Jakie inne postacie z Resident Evil chciałbyś zobaczyć, aby zostały dodane Fortnite? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-resident-evil-leon-kennedy-claire-redfield-item-shop-skins/