Fortnite dodaje skórkę MCU Moon Knight do Battle Royale


Fortnitenajnowszym dodatkiem jest wersja Marvel Cinematic Universe Księżycowy rycerz. Gracze mogą teraz używać Stevena Granta/Marca Spectora w strzelance Battle Royale. Aby uzyskać wersję MCU postaci, wystarczy przejść do sklepu z przedmiotami w grze.

Sprawdź Fortnite Poniżej zapowiedź skórki Moon Knight MCU:

Księżycowy rycerz gwiazdy zdobywca Złotego Globu Oscar Isaac jako Steven Grant/Marc Spector. W filmie występują również Ethan Hawke jako Arthur Harrow, F. Murray Abraham jako głos Khonshu, May Calamawy jako Layla i zmarły Gaspard Ulliel jako Midnight Man.

„Podąża za Stevenem Grantem, łagodnym pracownikiem sklepu z pamiątkami, którego nękają zaniki energii i wspomnienia z innego życia” — mówi oficjalne streszczenie. „Steven odkrywa, że ​​ma dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i dzieli ciało z najemnikiem Markiem Spectorem. Gdy wrogowie Stevena/Marca zbliżają się do nich, muszą poruszać się po swoich złożonych tożsamościach, jednocześnie wpadając w śmiertelną tajemnicę wśród potężnych bogów Egiptu”.

POWIĄZANE: Odcinek 1 Księżycowego Rycerza pochyla się nad tajemnicą i oferuje angażujący początek

Oparta na postaci stworzonej przez Douga Moencha i Dona Perlina, Księżycowy rycerz pochodzi od głównego scenarzysty i producenta wykonawczego Jeremy’ego Slatera (Akademia Parasolowa). Odcinki wyreżyserował uznany filmowiec Mohamed Diab wraz z Synchroniczny duet Justin Benson i Aaron Moorhead.

Producentami wykonawczymi są Isaac, Diab, Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Brad Winderbaum, Grant Curtis, Trevor Waterson i Rebecca Kirsch.

Źródło : https://www.comingsoon.net/games/news/1218881-fortnite-adds-mcu-moon-knight-skin-to-battle-royale