Fortnite dodaje samochody Rocket League do trybu kreatywnego


Nie mogę się doczekać, aż zobaczę samochód robiący nici dentystyczne.

Spis treści[Hide][Show]

Wydaje się, że nic się nie zatrzymuje Fortnite od tworzenia nowych, nieprawdopodobnych projektów współpracy. Po dodaniu Son Goku i bovida z Symulator kozy 3 do gry, Fortnite właśnie ogłosił, że Octane Spawner od Liga Rakietowa będzie teraz dostępny w trybie kreatywnym.

Octane Spawner to samochód z Liga Rakietowa który pozwoli graczom jeździć po mapie w trybie kreatywnym z Fortnite. Ma kilka funkcji, które ma w Liga Rakietowatakich jak możliwość jazdy po ścianach i przyspieszania do prędkości ponaddźwiękowych.

Tak jak w Liga RakietowaOctane Spawner może podjeżdżać po pionowych powierzchniach, a nawet wlatywać Fortnite. Wjeżdżanie na wzniesienie spowolni samochód, a zjazd przyspiesza. Generator oktanowy nie zużywa paliwa, ale możesz umieszczać dopalacze rakietowe na całej wyspie, aby przywrócić doładowanie generatora oktanowego.

Jeśli Octane Spawner z Liga Rakietowa dołącza Fortnite w trybie kreatywnym dzisiaj nie jest jeszcze dostępny w Battle Royale. Gracze będą musieli trochę poczekać, zanim zobaczą samochód lecący po niebie, zanim wystrzelą z karabinu szturmowego i przejmą prowadzenie w Battle Royale, jeśli Octane Spawner kiedykolwiek trafi do trybu rywalizacji.

Sterowanie generatorem oktanowym

 • Skok: Naciśnij raz przycisk skoku, aby wykonać skok oktanowy. Przytrzymaj przycisk, aby skoczyć wyżej.
 • Podwójny skok: Naciśnij dwukrotnie przycisk skoku, aby wykonać podwójny skok.
 • Dryf: użyj hamulca ręcznego, aby dryfować i wykonywać ostre zakręty.
 • Air Yaw: Będąc w powietrzu, skręć w lewo i w prawo, aby kontrolować rotację powietrza.
 • Przechylenie powietrza: W powietrzu naciśnij i przytrzymaj Przełącz przechylenie powietrza, skręcając w lewo i w prawo, aby kontrolować przechylenie powietrza.
 • Air Pitch: będąc w powietrzu, przechylaj się do przodu lub do tyłu w powietrzu, aby kontrolować nachylenie w powietrzu.
 • Unik: Skocz, a następnie obracając oktanem naciśnij ponownie Skok, aby wykonać unik w dowolnym kierunku.
 • Kamera cofania: przytrzymaj kamerę cofania, aby spojrzeć za siebie.
 • Przełącz kamerę: Przełącz kamerę, aby przełączać się między sterowaniem swobodnym i obrotowym.
 • Boost: Boost to wyjątkowy zasób, który pozwala Octane’owi szybciej jeździć i latać.
 • Anteny: Po naciśnięciu przycisku skoku odchyl się do tyłu, a następnie przytrzymaj przycisk doładowania, aby wzbić się w powietrze.

Możesz wypróbować wersję demonstracyjną Octane Spawnera, używając kodu wyspy 7808-4434-5127.

Aktualizacja Fortnite Creative V22.10

Oktanowy Spawner z Liga Rakietowa łączy Fortnite z dzisiejszą aktualizacją. Oprócz tego nowego pojazdu, Fortnite Aktualizacja 22.10 wprowadza blok drugorzędną akcję dla broni białej i Cobra DMR z Battle Royale do FortniteTryb kreatywny.

Ta nowa aktualizacja wprowadza Liga Rakietowa Galeria rekwizytów i galeria rekwizytów muzyków, w której znajdują się gitary i inne instrumenty. The Fortnite Aktualizacja 22.10 naprawia również różne błędy i wprowadza nowy szablon wyspy.

Fortnite jest już dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Android, PC i Mac.

ŹródłoŹródło : https://gameranx.com/updates/id/373102/article/fortnite-adds-rocket-league-cars-to-its-creative-mode/