Fortnite dodaje nową mechanikę Chrome Splash w rozdziale 3, sezon 4, pozwala na odskok w powietrzu i fazowanie ścian


Fortnite najnowszy sezon jest już dostępny i zawiera złowrogi Chrome, który powoli pochłonął Siódemkę, a teraz wyspę. Ale Loopers są w stanie wykorzystać Chrome na swoją korzyść w rozdziale trzecim, sezonie czwartym, przybierając formę, aby zamienić się w kroplę płynu. Używając go, gracze mogą tunelować jako kleks, unikając obrażeń od wrogów i zrywów powietrznych, aby szybciej się do nich zbliżyć.

Chrome Splash to nowy przedmiot do rzucania, który wydaje się być pojemnikiem z szybko rozprzestrzeniającym się płynem Chrome. Gdy się rozpryśnie, Chrome zakryje ciało gracza i da mu nowe umiejętności. Oprócz tego, o czym wspomniano powyżej, gracze będą mogli również przenikać przez ściany, zapewniając nowy sposób na zaskoczenie wroga chowającego się w sąsiednim pomieszczeniu.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Chromowani gracze zamieniają się w metalową plamę podczas sprintu, dzięki czemu są odporni na upadki i obrażenia od ognia. Jeśli wskoczysz na fragment budynku, zmieni on ten fragment budynku w Chrome, umożliwiając Ci przejście przez niego, ponieważ jesteś częścią tego samego materiału. Dzięki tej mechanice można łatwo zobaczyć, jak Chrome rozprzestrzenia się po całej wyspie.

Chrome powoli przejmie kontrolę nad wyspą w nadchodzących tygodniach, a gracze prawdopodobnie w pewnym stopniu w tym pomogą. Chociaż to wszystko jest teraz zabawne i gry, prawdopodobnie od gracza i Paradygmatu będzie zależeć, czy Rzeczywistość Zero nie wpadnie w ręce tego nowego zagrożenia. W międzyczasie może lepiej nadal korzystać z Chrome, pomimo jego szybko rozprzestrzeniających się efektów.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6326d006dfd3494397926ffc3c3ae0a0&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Ffortnite-adds-new-chrome-splash-mechanic-chapter-3-season-4&c=15226385856622225369&mkt=fr-fr