Fortnite dodaje Giannisa Antetokounmpo do gry


Supergwiazda Giannis Antetokounmpo jest drugim zawodnikiem NBA, który otrzymał skórkę Fortnite, nadającą graczowi Milwaukee Bucks stylowy wygląd.


Epic Games to ogłosiło Fortnite otrzyma skórkę gracza NBA Giannisa Antetokounmpo. Ogłoszenie potwierdza wyciek, który ujawnił skórkę na początku tego miesiąca, przenosząc gracza do sezonu 1 rozdziału 4. Jest to kolejna współpraca, którą gra otrzymuje w bieżącym sezonie po Fortnite wydał Moja Akademia Bohaterów Skórki.


Giannis Antetokounmpo ma 28 lat i jest supergwiazdą Milwaukee Bucks. Zawodnik jest jednym z najbardziej cenionych nazwisk NBA, zdobywając nagrody Most Valuable Player Awards w 2019 i 2020 roku. Antetokounmpo znalazł się również na liście najlepiej opłacanych graczy NBA magazynu Forbes i jest jedynym graczem w wieku poniżej 30 lat na liście. Dzięki karierze pełnej sukcesów i uznania, Giannis Antetokounmpo podbije teraz areny Fortnite w tej nowej serii skórek i przedmiotów.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Wyciek Fortnite ujawnia skórkę i emotkę Hulka

Od 24 grudnia skórka Giannisa Antetokounmpo będzie dostępna w sklepie z przedmiotami jako część Fortnite Seria ikon. Antetokounmpo jest drugim zawodnikiem NBA, który pojawił się w meczu, po LeBron Jamesie Fortnite skórka została wydana w zeszłym roku. Skórka będzie dostarczana z plecakiem Wings of Victory, toporem Hashmark Hatchet Pickaxe, Victory in Flight Glider i Ankara Print Wrap, które można kupić osobno lub za pośrednictwem zestawu Giannis Antetokounmpo. Gracze, którzy kupią zestaw, otrzymają również spray Maska Joruby.

Również od 24 grudnia Fortnite otrzymuje skórkę Hoplite Giannis, która zmienia Giannisa Antetokounmpo w greckiego wojownika. Skórka będzie dostępna wraz z plecakiem Dunk Buckler i diamentowym kilofem Doru, które można kupić pojedynczo lub w pakiecie. Gracze, którzy kupią zestaw hoplitów Giannisa, otrzymają emotkę rozgrzewki. W ten sposób skórki Antetokounmpo dołączają do pokaźnej listy współpracy z nazwiskami sportowymi, która obejmuje m.in Fortnite skórka dla gwiazdy futbolu Neymara Jr.

Gry online, np Fortnite mają wysoki poziom powtarzalności, co dzieje się w dużej mierze dzięki współpracy takiej jak ta z Giannisem Antetokounmpo. Skórki stworzone przez Epic Games dają gwieździe NBA fajnie wyglądające stroje, z ciekawymi przedmiotami. Warto zauważyć, że skórka Hoplite Giannis w szczególny sposób oddaje hołd pochodzeniu Giannisa Antetokounmpo, który jest Grekiem-Nigeryjczykiem. Battle Royale Epic Games nie jest obce współpracy z dziełami popkultury i wielkimi nazwiskami w muzyce i sporcie. W tym roku Fortnite wypuściło kilka ciekawych skórek, pokazując, że Epic nieustannie stara się przyciągnąć uwagę zróżnicowanej publiczności nowymi kosmetykami.

Fortnite jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Crossovery gier wideo, które Fortnite powinien kontynuowaćŹródło : https://gamerant.com/fortnite-giannis-antetokounmpo-skin/