Fortnite dodaje Asha Williamsa z Martwego Zła dzięki wydarzeniu Fortnite: Koszmarów Czar


Jeśli jakoś to przegapiłeś, nowa aktualizacja dla Fortnite oficjalnie rozpoczęło wydarzenie o tematyce Halloween w popularnej darmowej grze Battle Royale, Fortnitemares. Coroczne wydarzenie sprawia, że ​​gra wideo od dewelopera Epic Games staje się nieco bardziej upiorna niż zwykle, więc być może nie będzie zaskoczeniem, że Fortnitemares 2022 zawiera również Asha Williamsa z serii Evil Dead.

Chociaż z pewnością wygląda na to, że Ash, przedstawiający samego aktora Bruce’a Campbella, zostanie udostępniony jako kosmetyk do kupienia podczas wydarzenia, to jeszcze się nie wydarzyło. Queen Summer i Mr. Meeseeks z serialu animowanego Rick i Morty są obecnie dostępne w Fortnitew sklepie z przedmiotami w grze i pojawia się w zwiastunie wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar 2022 obok Asha. Możesz sprawdzić zwiastun dla siebie osadzony poniżej:

Nie ma pośpiechu z dodaniem Asha do sklepu z przedmiotami, biorąc pod uwagę, że wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar 2022 ma potrwać do 1 listopada, do godziny 2:00 czasu polskiego. Wydaje się prawdopodobne, że zostanie dodany raczej wcześniej niż później, aby ludzie mogli w pełni wykorzystać upiorne środowiska tematyczne związane z wydarzeniem o tematyce Halloween.

Jak wspomniano wyżej, Fortnite Wersja 22.20 jest już dostępna, a wraz z nią wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar 2022. Nie jest jasne, kiedy dokładnie Ash Williams z serii Martwe zło będzie dostępny w grze, ale z pewnością wydaje się, że gracze nie będą musieli długo czekać, aby go zdobyć. Fortnite jest obecnie w połowie Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Raj i jest dostępny na większości głównych platform w najnowszej formie, z wyjątkiem wersji na iOS – choć istnieje sposób na obejście tego dzięki Xbox Cloud Gaming. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z Fortnite tutaj.

Nie możesz się doczekać rozegrania wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar 2022 dla siebie? Czy grałeś w ostatni sezon popularnej darmowej gry wideo typu battle royale? Daj nam znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Rollinbishop aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635009eeab454b399ef185d46f9ce680&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Ffortnite-halloween-ash-williams-evil-dead-skin-fortnitemares%2F&c=3857675347358996260&mkt=fr-fr