„Fortnite” dodając taniec „Jiggle Jiggle” Louisa Theroux


Ujawniono, że wirusowa piosenka i taniec Louisa Theroux „Jiggle Jiggle” nadchodzi Fortnite.

W nowym tweecie udostępnionym dzisiaj (30 sierpnia), konto Fortnite News udostępniło 20-sekundowy film prezentujący taniec „Jiggle Jiggle” w akcji w Fortnite jako emotikony, przy akompaniamencie popularnej piosenki

W tej chwili nie potwierdzono daty premiery i nie jest jasne, ile V-dolców (w grze Fortnite waluta) będzie to kosztować, ale taniec będzie najwyraźniej emotką Serii Ikon. Możesz obejrzeć poniższy klip:

Początki piosenki pochodzą z wywiadu Louisa Theroux z internetowym talk show Chicken Shop Date i gospodarzem Amelii Dimoldenberg na początku tego roku. Wywiad zyskał na znaczeniu, gdy brytyjsko-amerykański dziennikarz i dokumentalista wyrecytował rap, który kiedyś wymyślił lata temu, zatytułowany „Jiggle Jiggle”.

Wkrótce potem duet Duke i Jones z Manchesteru wziął rap Theroux i nadał mu rytm, który stał się wirusowy na TikTok. Para twórców aplikacji, Jess Qualter i Brooke Blewitt, stworzyła nawet taniec do piosenki, która również zyskała popularność. Duke, Jones i Theroux wydali później oficjalną wersję utworu w serwisach streamingowych.

W zeszłym tygodniu (23 sierpnia), w okresie Przeznaczenie 2 prezentacja, skrzyżowanie strzelca i Fortnite został ogłoszony. Liczba z Przeznaczenie 2 skórki, w tym postacie Commander Zavala, Ikora Rey i Exo Stranger, są teraz dostępne w grze Battle Royale, a także mapa dla wielu graczy oparta na grze.

W innych wiadomościach, Pole bitwy 2042 Sezon 2: Master of Arms startuje dzisiaj (30 sierpnia). Gracze mogą spodziewać się nowej mapy, przepustki bojowej, broni i gadżetów oraz nowego specjalisty Charliego Crawforda.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630ed5bdba034330a6ec7f699faf048c&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffortnite-adding-louis-therouxs-jiggle-jiggle-dance-3301251&c=3320611962232812359&mkt=fr-fr