Fortnite Dial-A-Drop Lokalizacja i jak z niej korzystać


Przewodniki

Dial-A-Drop w Fortnite jest częścią łupów naziemnych.

W najnowszej cotygodniowej aktualizacji Fortnite Epic Games upuściło nowy przedmiot na wyspie o nazwie Dial-A-Drop. Jest to rzadki łup, dzięki któremu gracze mogą wywołać zrzut zdrowia, pojazdu lub zaopatrzenia. W rzeczywistości korzystanie z Dial-A-Drop jest jednym z wielu zadań w najnowszym zestawie cotygodniowych zadań. Ponieważ jest to nowy przedmiot w Fortnite, wielu graczy ma trudności ze znalezieniem go na mapie. Dlatego oto obszerny przewodnik po: znalezienie Dial-A-Drop w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4.

Gdzie znaleźć Dial-A-Drop w Fortnite?

Źródło obrazu: Epic Games

Podobnie jak inne przedmioty użytkowe, Dial-A-Drop pojawia się na ziemi jako normalny łup w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4. Gracze mogą go również znaleźć wewnątrz skrzynie i zrzuty zaopatrzenia. Ponieważ ma wiele miejsc odrodzenia na całej wyspie, znalezienie Dial-A-Drop nie jest trudnym zadaniem. Po prostu upuść losowo w dowolnym miejscu na mapie i zacznij szukać go wokół siebie.

Jak korzystać z Dial-A-Drop w Fortnite

Jak korzystać z Dial-A-Drop w Fortnite
Źródło obrazu: Epic Games

Dial-A-Drop pozwala graczowi zażądać trzech różnych rodzajów zrzutów: zaopatrzenia, zdrowia i pojazdu. Gracze mogą otrzymać zapasy zdrowia i osłony po wywołaniu zrzutu zaopatrzenia. Jednocześnie możesz zdobyć broń, amunicję i pojazd, żądając odpowiednio zdrowia lub zrzutu pojazdu.

Gdy już masz w ekwipunku Dial-A-Drop, załóż go i naciśnij przycisk strzału. Na ekranie pojawi się menu, w którym możesz wybrać rodzaj upuszczenia, o który chcesz poprosić. Po wybraniu jednego poczekaj, aż kropla spadnie na ziemię. Na koniec ustaw się blisko zrzutu i wciśnij przycisk interakcji żeby zdobyć przedmiot.

Jak korzystać z Dial-A-Drop w Fortnite
Źródło obrazu: Epic Games

Warto zauważyć, że ten przedmiot użytkowy jest dostępny w Fortnite przez ograniczony czas. Dlatego upewnij się, że wykonałeś cotygodniowe zadanie na czas, zanim przedmiot zostanie ponownie przechowany.

Więc masz to. To wszystko, o czym musisz wiedzieć lokalizacja Dial-A-Drop w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4. Zanim wyjdziesz, koniecznie sprawdź inne treści związane z Fortnite, takie jak ukończenie wszystkich pokoi ewakuacyjnych Fortnitemares i wszystkich nagród oraz jak zdobyć skórkę Chrome Punk w Fortnite.Źródło : https://twinfinite.net/2022/11/fortnite-dial-a-drop-location-how-to-use-it/