Fortnite: Deku’s Smash szkodzi obecnemu sezonowi, krytykują gracze

Powrót Deku’s Smash do Fortnite wraz z aktualizacją v26.10 nikogo nie dziwi, zważywszy, że ta ostatnia przynosi nową współpracę z My Hero Academia. Ten legendarny przedmiot zawsze budził kontrowersje, a niektórzy gracze uważają nawet, że zrujnował cały sezon.

Uderzenie Deku, kontrowersyjny mityczny przedmiot

Nie można zaprzeczyć, że ta inspirowana anime umiejętność jest potężna, ale w sezonie 4 dość łatwo jest jej skontrować. Oprócz Uderzenia Deku, firma Epic Games dodała także Ścianę Lodu Todoroki, która okazuje się być idealną kontracją.

Mimo to wielu graczy jest niezadowolonych z tego przedmiotu i chciałoby, aby został on szybko usunięty.

Sezon, w którym było wszystko przed pojawieniem się Deku’s Smash

Firma Epic Games po raz kolejny dodała Uderzenie Deku do zrzutów zaopatrzenia All Mighty. Zrzuty te pojawiają się okresowo w bezpiecznej strefie i zawierają oba mityczne przedmioty My Hero Academia. Pomimo kontrataku wniesionego przez Ścianę Lodu, wielu graczy nadal narzeka.

Użytkownik Reddita Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games zrujnowało doskonały sezon tym legendarnym przedmiotem. „Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była niezwykle zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych przytłaczających mitycznych przedmiotów, które mogłyby zrujnować grę. Więc dlaczego, Epic… dlaczego zawsze musisz niszczyć to, co dobre? W tym sezonie nie było to wszystko potrzebne” – napisał użytkownik Reddita.

64BitDragon zwraca uwagę, że Deku’s Smash zniknie z gry wraz z kolejną aktualizacją, co jest dla niego świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zniknie wraz z następną aktualizacją. »

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć głupim dodatkiem” – pisze Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazywa ten przedmiot niezwykle irytującym. Inny użytkownik Reddita, allhailzamasu94, oferuje proste rozwiązanie wzmocnienia przedmiotu: „Trzeba go tylko poważnie osłabić. »

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpią z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, trudno dokładnie wiedzieć, na co wszyscy czekają.

Deku’s Smash zostanie usunięty z gry wraz z aktualizacją v26.20, której premiera zaplanowana jest na 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com