Fortnite „Deku Smash” został wyłączony po doniesieniach o byciu obezwładnionym


Fortnite, trzecioosobowy hit battle royale firmy Epic Games, stał się fenomenem popkultury. Gra stale współpracuje z niektórymi z najbardziej kultowych klasycznych i najnowszych serii.

W swojej najnowszej aktualizacji Fortnite otrzymał kilka postaci z mangi i anime My Hero Academia (Boku no Hero Academia). Nie tylko skórki postaci, ale także niektóre z ich umiejętności.

Źródło

Deku, główny bohater serii, jest jedną z postaci do wyboru. Wydaje się jednak, że mityczna umiejętność „Deku Smash” była nieco niezrównoważona lub zbyt mocna, więc została tymczasowo wyłączona w Fortnite.

Fortnite „Deku Smash” obezwładniony według graczy

„Deku Smash” to potężna umiejętność, w której postać uderza pięścią w ziemię lub powierzchnię i tworzy falę uderzeniową, która zadaje obrażenia pobliskim przeciwnikom (a nawet niszczy konstrukcje).

Jednak według wielu raportów jego implementacja może przerwać dopasowanie. Wydaje się, że istnieją dwa główne zarzuty dotyczące tej umiejętności: zadawane przez nią obrażenia i trudność jej uniknięcia.

Najwyraźniej zasięg Deku Smash w Fortnite był bardzo wysoki. To bardzo utrudniało uniknięcie ciosu.

fortnite-deku-smash-wyłączony-przeciążony-niezbalansowany-1
Źródło

Uderzenie Deku

Jak uniknąć ciosu Deku. Wygląda na to, że odbiera mi to radość z gry
Źródło

Druga kwestia dotyczy tego, ile obrażeń zadaje. Według doniesień Deku Smash praktycznie gwarantuje „zabicie jednym strzałem”.

Czy ktoś jeszcze ma dość rozbicia deku?

Wszyscy, z którymi gram, są zmęczeni byciem jednym strzałem. Ludzie nie grają z powodu błędów i dodajmy to! Chyba będę musiał do nich dołączyć.
Źródło

To nie pierwszy raz, kiedy gracze Fortnite zgłaszają podobne sytuacje. Shockwave Hammer ma również wielkie zalety i niewiele wad.

Fortnite „Deku Smash” tymczasowo wyłączone

Skargi wielu graczy dotarły do ​​uszu zespołu Epic Games. Po przeanalizowaniu sytuacji zdecydowali, że umiejętność rzeczywiście była niezrównoważona.

Wyłączyliśmy zdolność Deku Smash z powodu problemu.
Źródło

Dlatego tymczasowo go wyłączają, dopóki nie będą w stanie lepiej go wdrożyć. Ale nadal nie ma ETA na powrót „Deku Smash” do Fortnite.

Będziemy aktualizować tę historię w miarę rozwoju wydarzeń.

UWAGA: Możesz również sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia błędów/problemów w Fortnite.

Wyróżniony obraz: Epickie gry

PiunikaWeb zaczynała jako czysto śledcza strona dziennikarstwa technologicznego, skupiająca się głównie na „najświeższych” lub „ekskluzywnych” wiadomościach. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2022/12/21/fortnite-deku-smash-disabled-after-reports-of-being-overpowered/