Fortnite Crew September ma niesamowity motyw kart do gry


Fortnite Crew we wrześniu zostało ujawnione i chociaż w zeszłym miesiącu otrzymaliśmy Wolverine’a w Epic’sbattle royale, tym razem otrzymujemy oryginalną postać w postaci Loveless. Pomimo dzielenia nazwy z grą z Final Fantasy VII i postacią z Happy Feet, ta wersja Loveless jest w rzeczywistości super fajną postacią do gry w karty.

Fortnite Crew to ciekawa perspektywa, ponieważ jest to subskrypcja jednej z najlepszych darmowych gier na PC, a wraz z mnóstwem fajnych kosmetyków zapewnia również dostęp do V-dolców i przepustki bojowej, a nawet więcej V-dolców, jeśli masz już przepustkę bojową na ten sezon. Możesz również zaplanować to tak, aby kupując go w ciągu miesiąca, dostaniesz dwa opakowania w cenie jednego, co jest miłe.

Loveless to niesamowicie fajna postać ubrana na biało z czterema różnymi maskami do wyboru. Oprócz używania gigantycznego rysika jako kilofa, przynosi także dwa różne Blingi na plecy, owijkę, która zmienia kolor za każdym razem, gdy kogoś zabijesz, a także trochę muzyki w lobby. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję teraz, otrzymasz również pakiet sierpniowy ze wspomnianym motywem Wolverine.

Te skórki Fortnite Crew były niesamowicie fajne w ciągu ostatnich kilku miesięcy i można je łatwo zaliczyć do najlepszych skórek Fortnite, a jeśli jesteś kimś, kto nie lubi crossoverów Dragon Ball, z jakiegoś dziwnego powodu, to mogą bądź Twoim nowym ulubionym sposobem na zdobycie nowych kosmetyków za całkiem rozsądną cenę.

Jeśli szukasz czegoś, co nie kosztuje, to dobre wieści, nasze porady i wskazówki dotyczące Fortnite za darmo. Widzisz, czasami najlepsze rzeczy w życiu są darmowe.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630d1acbbc6c4460a41b57537011a9ad&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Ffortnite%2Fcrew-september&c=12297511664406585061&mkt=fr-fr