Fortnite Creative Builder odtwarza całą mapę z rozdziału 1


Kreator kreatywnych map Fortnite ChłopakDilly odtworzył całą mapę Rozdziału 1 w trybie kreatywnym.

Mapa „Athena Royale”, która jest oparta na wyspie sezonu 2 z rozdziału 1, została opublikowana w trybie kreatywnym i została udostępniona dzisiaj. Tryb ten jest bardzo dokładnym odtworzeniem oryginalnej mapy Fortnite, która zawiera niektóre z najpopularniejszych lokacji z historii gry, takie jak Tilted Towers, Greasy Grove i Dusty Depot.

To niewiarygodne, że TheBoyDilly doskonale odtworzył niemal każdy szczegół z oryginalnej mapy, w tym rozmieszczenie rekwizytów i skalę. Mapa obsługuje obecnie poczekalnie do 50 graczy, a nawet umożliwia zapisywanie Królewskich Zwycięstw i Eliminacji.

Obraz przez @TheBoyDilly

Według TheBoyDilly, wkrótce pojawi się jeszcze więcej funkcji, w tym grafika z rozdziału 1, automaty sprzedające, korekty puli łupów i wiele więcej. Pomimo kilku wczesnych błędów, których można się spodziewać w przypadku mapy kreatywnej tej skali, gracze ponownie cieszą się z doświadczenia na starej wyspie. Ponieważ stara mapa nie była widziana od ponad dwóch lat, łatwo zrozumieć, dlaczego kreatywna wyspa „Athena Royale” jest tak popularna.

Wszystkim, którzy szukają nostalgii za Fortnite z przyjaciółmi, gorąco polecamy wypróbowanie mapy „Athena Royale”. Po wypróbowaniu samodzielnie, możemy spokojnie przyznać tej Kreatywnej Mapie ocenę 5 gwiazdek.

Kod mapy:

3206-9524-5936

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z Fortnite i śledź nas na Twitterze przez klikając tutaj.

Nie zapomnij sprawdzić ChłopakDilly także!

Source : https://fortnitenews.com/fortnite-creative-builder-recreates-entire-chapter-1-map/