Fortnite chce Twoich pomysłów na zaśnieżone wyspy w objaśnieniu Winterfest 2022


Fortnite ma już mnóstwo niestandardowych i crossoverowych treści, ale Epic Games zawsze cieszy się, widząc więcej od swoich fanów. Jeśli jesteś gotowy na śnieg w swojej części świata, nadszedł czas, aby zmienić tę pogodę w inspirację dla nowej kreatywnej wyspy.

Firma Epic Games wydała Callout Winterfest 2022 w Fortnite, zachęcając graczy do budowania nowych wysp na tegoroczne obchody. Jak zawsze, wyspy, które Epic najbardziej lubi, pojawią się w rzędzie Odkryj, gdy nadejdzie czas. Zgłoszenia trwają od 7 listopada do 6 grudnia, co daje pełny miesiąc na dopracowanie swojego pomysłu i przesłanie go za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Więc jakiego rodzaju zimowej krainy czarów szuka Epic? Jak mówi post na blogu, zespół chce, aby nowe przedmioty, takie jak granat chłodzący i podstępny bałwan, zostały dobrze wykorzystane. Nowe niezimowe przedmioty, takie jak Holo-Chest i Cobra DMR z aktualizacji 22.10, to również dobre opcje. Na końcu procesu pojawią się „przełomowe wyspy” z „innowacyjnymi i przekraczającymi granice projektami”. Kreatywność jest tutaj kluczowa, więc Epic szuka czegoś więcej niż tylko gier opartych na eliminacjach.

Wasze biegi mogą już odwracać się od innego niedawnego Callouta, skupionego wokół Octane Rocket League. Kwintesencja samochodu Rocket League została dodana do trybu kreatywnego Fortnite i prowadzi się tak, jak prawdziwa, z turbodoładowaniem, jazdą po ścianach i szybowaniem. Firma Epic poszukuje kreatywnych zgłoszeń, które wiążą się z istotnymi wyzwaniami napędowymi, i możesz zacząć je wysyłać od 18 października do 1 listopada.

Również 18 października rozpoczyna się coroczne wydarzenie Halloween Fortnite w Fortnitemares. W tegorocznych nowych kostiumach znajdziesz mrocznego skrzydlatego anioła i stwora z ręką zamiast twarzy. Zwiastun pokazuje jakiś świecący pryzmat w kształcie głowy wilka, więc w jakiś sposób wpłynie to również na upiorny sezon. Ponadto w trybie kreatywnym możesz spodziewać się niestandardowych, przerażających wysp, podobnie jak zwycięzcy Rocket League i Winterfest 2022 zostaną wyróżnieni w najbliższej przyszłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634479d1f84d48a38d2ff3a97e4cf765&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-wants-your-snowy-island-ideas-in-the-winterfest-2022-callout&c=16624530755361894228&mkt=fr-fr