Fortnite blokuje 428 kosmetyków z ograniczeniami wiekowymi

Sprawdź nowe ograniczenia kosmetyczne Fortnite:

Przedstawiamy klasyfikację wiekową kosmetyków Fortnite

Wraz z czwartkową aktualizacją v27.10 firma Epic Games zastosowała klasyfikację wiekową do wszystkich elementów kosmetycznych w Fortnite, w wyniku czego 428 elementów zostało zablokowanych na mapach Creative z oceną PEGI 7 lub niższą. To nagłe wprowadzenie ocenianych kosmetyków jest następstwem niedawnego dodania kategorii wiekowych dla doświadczeń kreatywnych. Od 16 października twórcy muszą przy publikowaniu swoich projektów wypełniać kwestionariusz IARC, aby uzyskać ocenę wiekową.

Wpływ na doświadczenia kreatywne z oceną PEGI 7 lub niższą

Gracze nie mogą już używać przedmiotów kosmetycznych zawierających broń, amunicję lub uznawanych za „przerażające” w trybie kreatywnym z oceną PEGI 7 lub niższą (systemy ocen różnią się w zależności od regionu). Dotkniętych zostało ponad 400 elementów, w tym 132 stroje. Jeśli gracz wyposaży się w przedmiot kosmetyczny objęty ograniczeniami, a następnie wybierze grę z niską oceną wiekową, zablokowane przedmioty zostaną zastąpione wersjami domyślnymi. Warto również zauważyć, że dotyczy to również ekranów ładowania i pakietów muzycznych, nawet jeśli nie są one widoczne w grze ani przez nikogo innego poza właścicielem gracza.

Wpływ na tryby Battle Royale

Główne tryby Battle Royale w Fortnite mają ocenę PEGI 7 i dlatego są wolne od ograniczeń. Mimo to eksploratorzy danych ujawnili, że nadchodzące wydarzenie finałowe Fortnite OG otrzymało ocenę PEGI 3, co oznacza, że ​​kosmetyki będą ograniczone w tym przypadku oraz w sekwencji premiery w Rozdziale 5.

Firma Epic Games odpowiedziała na reakcję społeczności, publikując post na temat W ciągu następnego roku większość tych strojów będziemy oceniać krzyżowo, automatycznie dostosowując ich wygląd w zależności od wyspy, na której chcesz grać. »

Ograniczone kosmetyki

Ograniczone elementy kosmetyczne obejmują 132 stroje, 21 emotikonów, 28 kilofów, 73 plecaki, 6 lotni, 125 ekranów ładowania, 1 pakiet muzyczny, 5 szlaków, 34 spraye i 3 emotki.

Co sądzisz o nowych ograniczeniach Fortnite dotyczących kosmetyków? Reaguj poniżej! Z innych wiadomości wyciekła mapa Battle Royale z rozdziału 5. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej. Obserwuj nas na 𝕏 (@FortniteBR) i Instagramie (@FortniteBR), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Fortnite, przeciekami i nie tylko.

Źródło: fortnitenews.com