Fortnite: Błąd w kolejce wydarzeń Wielkiego Wybuchu

Problem z kolejką w Fortnite podczas wydarzenia Big Bang Eminema? dlatego

Rozpoczęło się jedno z największych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń na żywo w Fortnite, Rozdział 4 Big Bang, z udziałem Boga Rapu Eminema. Gracze mogą ustawić się w kolejce solo lub ze znajomymi, aby posłuchać koncertu rozpoczynającego się o 14:00 czasu wschodniego. Jednak gracze nie mogą obecnie wejść do gry, ponieważ ich gra utknęła w wyniku błędu „Oczekiwanie w kolejce”, co jest dość frustrujące. Oto dlaczego to masz i co z tym zrobić.

Ogłoszenie Big BANG o 17:00 i 23:00 ET

Jednym z powodów, dla których utkniesz w błędzie „Oczekiwanie w kolejce” w Fortnite, jest duży ruch w grze, a serwery nie są w stanie obsłużyć większej liczby graczy. Będziesz więc musiał poczekać w kolejce przez podany okres; Nie oznacza to jednak, że nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu Big Bang, ponieważ Epic doda jeszcze dwa terminy wydarzeń po pierwszym koncercie.

Cóż, sytuacja szybko się nasiliła. Niezależnie od tego, czy jesteś w lobby, czy w kolejce, nie obawiaj się! Po godzinie 14:00 czasu wschodniego dodamy jeszcze dwa przedstawienia Wielkiego Wybuchu.

Będziemy aktualizować tę stronę po ogłoszeniu nowych programów.

Źródło: www.ginx.tv