Fortnite Battle Royale v23.10 Poprawka z 3 stycznia: Tarcza Strażnika + więcej


Poprawka v23.10 z 3 stycznia wprowadza nowy przedmiot ochronny, tzw Tarcza Strażnikado Battle Royale i rozpoczyna tygodnie nowych, możliwych do zdobycia nagród za pośrednictwem Zrzuty w środku sezonu!

Chroń drużynę Tarczą Strażnika

Z latającymi mieczami i trzaskającymi młotami, trochę dodatkowej osłony to długa droga.

Do znalezienia w skrzyniach Zaprzysiężonych, Tarcza Strażnika tworzy przed tobą barierę ochronną, która blokuje nadchodzące obrażenia. Tę tarczę można podnieść jako mobilną osłonę, gdy ty i drużyna jesteście w ruchu, lub rzucić ją na ziemię, aby zapewnić nieruchomą, trwałą ochronę. Bariera nie będzie trwać wiecznie, więc obserwuj zmieniający się kolor tarczy, aby wiedzieć, kiedy się skończy!

Krople w środku sezonu przynoszą więcej stylu

C4S1 BattlePassQuests 1 MOTD 1920x1080

Odblokuj więcej kroplówki co tydzień dzięki Zrzuty w środku sezonu!

Wraz z poprawką v23.10 z 3 stycznia pierwszy łup w środku sezonu został, cóż… usunięty. Śródsezonowe łupy to nowy dodatek w tym sezonie i są dostępne jako alternatywne style dla strojów przepustki bitewnej rozdziału 4 sezonu 1! Począwszy od tego tygodnia, zdobądź 10 poziomów konta, aby uzyskać nowy wygląd Selene. W ciągu następnych czterech tygodni kontynuuj zdobywanie poziomów konta i zdobywaj międzysezonowe łupy dla Massaia, Doom Slayera, Dusty’ego i Nezumiego.

Łupy śródsezonowe są widoczne w sekcji Łupy śródsezonowe w zakładce Przepustki bitewnej. Wskakuj do gry, zdobywaj kolejne poziomy i dobrze wyglądaj!Źródło : https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/fortnite-battle-royale-v23-10-jan-3-hotfix-guardian-shield-midseason-drops