Fortnite Battle Royale v18.40 – Poprawka 23 listopada: głosowanie na przedmiot + uderzenie z tygodnia cieni


Już prawie czas na zastosowanie nowej strategii walki w wojnie przeciwko kostkom. Ale zanim to nastąpi, nadszedł czas teraz decydować o kolejnym elemencie, który wprowadzi się na wojnę…

War Effort: granatnik zbliżeniowy kontra pistolet krzemienny

Wysiłek wojenny ponownie spogląda wstecz na klasykę — udostępniając dwie niekonwencjonalne bronie do rozważenia przez Loopers. Z Granatnik Zbliżeniowy, wystrzeliwuj granaty, które odpalają przez samo bycie Blisko ktoś. Lub z Pistolet krzemienny, wróć, aby uzyskać dodatkowe uniki (i mobilność), gdy strzelasz.

Pomóż wysiłkom wojennym zdecydować, który z nich wnieść do walki z kostkami. Pierwszy do osiągnięcia 100% finansowane ze Stacji Dotacji zostanie szybko wyprodukowana na Wyspę. Przekaż bary w stacjach datków za swój ulubiony wybór!

Atak z Tygodnia Cieni

Fortnite Uderzenie z Cieni

Najlepsi ninja znają znaczenie ukrywania się. Rzucenie Kunaia Papierowej Bomby w przeciwnika to jedno, a co innego podejść najpierw w postaci cienia. To prawda, że ​​nie możesz używać broni w postaci cienia — a Kunai nie jest wyjątkiem — ale po co wysadzać osłonę, zanim zbliżysz się do ataku?

w Atak z Tygodnia Cieni, trwający od 9:00 23 listopada do 9:00 ET 30 listopada, Paper Bomb Kunai i Shadow Stones są wszędzie! Możesz też łapać Shadow Floppers w większej liczbie… a nawet znaleźć je na lądzie. Zamień się w cień za pomocą Kamieni i Flopperów, a następnie uderz za pomocą Kunai. Wykonuj także zadania tematyczne w Karta uderzeniowa z cienia!


Uwagi konkurencyjne:Source : https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/fortnite-battle-royale-v18-40-nov-23-hotfix-item-vote-plus-strike-from-the-shadows-week