Fortnite Battle Royale v18.30 – Poprawka z 2 listopada: Przedstawiamy Icy Grappler


Poprawka z 2 listopada do wersji 18.30 pokazuje, że zimne stopy nie muszą oznaczać braku pewności siebie. Z nowym Lodowy chwytak, zmarznij w stopy, aby odważniej podejść do wrogów!

Unikaj z lodowym chwytakiem

Niektórzy ludzie lubią trzymać lądowanie. Inni lubią pozostać w ruchu po wylądowaniu. Jeśli jesteś tym drugim typem, lodowy chwytak jest na twojej drodze! Podobnie jak w przypadku zwykłego Grapplera, strzel w jego przyssawkę, aby rzucić się na twardą powierzchnię, ale oto chłodny zwrot: gdy zaczniesz latać w powietrzu, lodowaty Grappler zamarznie Ci w stopach, powodując, że nie będziesz się ruszać, gdy dojdziesz do Twoje przeznaczenie.

Jak ta śliskość jest korzystna? Unikaj celowników swoich wrogów, ponieważ trudno im przewidzieć, gdzie trafisz w następnej kolejności. Wskazówka: wyceluj lodowym chwytakiem na wzgórze, aby zrobić z niego ślizg!

Lodowy chwytak jest egzotyczny — można go wymienić na sztabki od Fabio Sparklemane.

Klasyczny chwytak powraca

Dla tych, którzy lubią trzymać się lądowania, zwykły Grappler został odsłonięty! Ten klasyczny wariant znajdziesz w skrzyniach i zrzutach zaopatrzenia.

Grappler Fortnite

Więcej Szturmu Hordy

Poza The Sideways wciąż są Cube Monsters!

Okres czasu trwania i zadania Horde Rush są dostępne po zakończeniu Fortnite: Koszmarów Czar. Wskocz do 9 listopada o godz. 9:00 ET.

Pomyślnych łowów!

Fortnite Horde Rush LTM


Uwagi dotyczące konkurencji:Source : https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/fortnite-battle-royale-v18-30-november-2-hotfix-introducing-the-icy-grappler