Fortnite Balenciaga: ta zwykła biała koszula z napisem Fortnite kosztuje 1000 USD


Jeśli zamienisz amerykańskie dolary na najwyższy możliwy pakiet V-dolców w Fortnite (13 500 V-dolców za 80 USD), potrzebujesz 168 750 V-dolców, aby kupić tę nową koszulkę z napisem „Fortnite”.

Balenciaga, luksusowy dom mody założony w Hiszpanii, a obecnie zlokalizowany w Paryżu, ogłosił a nowa współpraca z Fortnite twórca Epic Games, aby stworzyć linię prawdziwych koszul, kurtek i czapek, które kosztują więcej niż ty lub ja zarobię w tydzień.

A może ta czapka z daszkiem? Kosztuje 395 USD, ale z przodu jest napisane „Fortnite” i „Retail Row” napisane w różnych językach.

(Źródło zdjęcia: Balenciaga/Epic Games)

A może ta biała bluza z kapturem za 725 dolarów, jeśli chcesz zagrać w najniebezpieczniejszą na świecie wersję „nie rozlewaj spaghetti na pranie”.

(Źródło zdjęcia: Balenciaga/Epic Games)

Może potrzebujesz koszuli z kołnierzykiem na weekendową randkę. Twoje potencjalne zainteresowanie miłosne z pewnością zostanie pobite, że nie tylko masz 995 dolarów do wysadzenia na guziki, ale także wymawiasz Retail Row jako „Corso Commercio”.

(Źródło zdjęcia: Balenciaga/Epic Games)

Oczywiście, chcesz mieć pod ręką coś ciepłego na wypadek, gdybyś musiał owinąć się w dowolnym alpejskim ośrodku narciarskim, który posiada Twoi rodzice. Ta dżinsowa kurtka za 1300 USD będzie pływać w połączeniu z dużymi spodniami śnieżnymi.

(Źródło zdjęcia: Balenciaga/Epic Games)

Wszystkie przedmioty Balenciagi z Fortnite trafią jutro do sprzedaży online i w wybranych sklepach.

Jeśli jesteś bardziej chłopem, może uda Ci się zdobyć w grze nowe skórki Fortnite inspirowane Balenciaga. Epic będzie sprzedawać cztery stroje (patrz poniżej) inspirowane różnymi projektami, które Balenciaga wystawiała przez lata. Te trafią dziś do sklepu z przedmiotami Fortnite o 20:00 ET.

(Źródło zdjęcia: Balenciaga/Epic Games)

Wśród przedmiotów w grze znajdują się również nowe elementy kosmetyczne plecaka inspirowane torbami Balenciagi. W rzeczywistości taka torba kosztowałaby 900 dolarów.

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Jest też kilka nowych stylów kilofów opartych na szybkich butach Balenciagi, nowe nakładki na broń, lotnia z logo, a także nowa emotikonka.

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Zabawne, że Epic i Balenciaga nie spotykają się po raz pierwszy. Dom mody wykorzystał silnik Unreal Engine firmy Epic wcześniej w tym roku zrobić wirtualną prezentację swoich najnowszych produktów, co jest dokładnie takim rodzajem połączenia towarów technologicznych i butikowych, nad którym członkowie C-suite bez końca się ślinią, jeśli moje poprzednie korporacyjne występy pisarskie dotyczące VR czegoś mnie nauczyły.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=785DEBD90FA94903A82B3286047944E4&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamer.com%2Ffortnite-balenciaga%2F&c=10679349944261757894&mkt=fr-fr