Fortnite: Aktualizacja 30.20 nadejdzie wcześniej niż oczekiwano, zaczynając od jutra!

Według Epic Games nowa aktualizacja Fortnite oczekiwana na przyszły wtorek będzie tak naprawdę dostępna jutro.

Aktualizacja Fortnite 30.20 przed terminem

Po wydaniu w zeszłym tygodniu pierwszej dużej aktualizacji Fortnite Chapter 5 Season 3, w postaci aktualizacji 30.10, która uruchomiła crossover Fortnite x Metallica (wraz z gitarą Ride the Lightning i karnetem Metallica Festival Pass), nie spodziewaliśmy się kolejnej aktualizacja do przyszłego tygodnia. Potwierdzono jednak, że aktualizację Fortnite 30.20 otrzymamy znacznie wcześniej, niż oczekiwano.

Zmiany w harmonogramie aktualizacji Fortnite

Wyciek Fortnite, ShiinaBR, opublikował na Twitterze, że Epic Games zmieniło dziś wcześniej harmonogram aktualizacji Fortnite, a następna aktualizacja Fortnite ma pojawić się jutro, w sobotę, 22 czerwca. Tę informację potwierdził użytkownik Twittera @alastorzLIVE, który skontaktował się z Heather Storm ze studia Epic, która potwierdziła, że ​​aktualizacja pojawi się jutro.

Informacje o wczesnej aktualizacji Fortnite 30.20

Chociaż nie będziemy mieli pełnej listy informacji o łatkach Fortnite do czasu faktycznego wydania aktualizacji, mamy pewne notatki zaczerpnięte z oficjalnej tablicy gry w serwisie Trello. Te poprawki są oznaczone jako „Naprawione w przyszłej aktualizacji gry”, więc jest prawdopodobne, że tak zmiany pojawią się w aktualizacji Fortnite 30.20.

Poprawki te obejmują zmiany w Wyścigach rakietowych i Ratowaniu Świata, takie jak zmiany kolorów w sekcji SUV-ów/ciężarówek i samochodów sportowych w szafce, problemy z teksturami niektórych przedmiotów i zachowanie dzikich zwierząt w trybie Ratowania Świata.

Obserwuj konto @FortniteStatus na Twitterze, aby uzyskać więcej szczegółów na temat nadchodzącej aktualizacji Fortnite.

Źródło: www.bing.com