Five Below ponownie łączy się z Bugha, mistrzem Fortnite World Cup 2019, w ramach współpracy nad nowymi produktami


Niezwykle wartościowa marka i Kyle „Bugha” Giersdorf nadal sprawiają, że świat konkurencyjnych gier jest dostępny dla wszystkich, wprowadzając nową klawiaturę, mysz, słuchawki i nie tylko

Dostępna wyłącznie w Five Below od 13 grudnia, nowa linia produktów Five Below we współpracy z Kyle Giersdorf (aka Bugha) zawiera światła zmieniające kolor RGB i inne poszukiwane funkcje dostępne w niesamowitej cenie.

Nowe produkty do gier z Five Below we współpracy z Bugha

Nowa linia produktów Five Below we współpracy z Kylą Giersdorf (aka Bugha) jest teraz dostępna wyłącznie w sklepach stacjonarnych i online za jedyne 10 USD za sztukę. Wyposażona w zmieniające się kolory światła RGB i inne poszukiwane funkcje, linia produktów obejmuje listwę dźwiękową, zestaw słuchawkowy do gier i inne niezbędne akcesoria, idealne do konfiguracji komputera do gier. www.FiveBelow.com

Nowa linia produktów Five Below we współpracy z Kylą Giersdorf (aka Bugha) jest teraz dostępna wyłącznie w sklepach stacjonarnych i online za jedyne 10 USD za sztukę. Wyposażona w zmieniające się kolory światła RGB i inne poszukiwane funkcje, linia produktów obejmuje listwę dźwiękową, zestaw słuchawkowy do gier i inne niezbędne akcesoria, idealne do konfiguracji komputera do gier. www.FiveBelow.com

FILADELFIA, PA, 13 grudnia 2021 r. (GLOBE NEWSWIRE) — W sam raz na świąteczne prezenty, Five Below, Inc. (NASDAQ: FIVE) — modna, ekstremalnie wartościowa marka dla nastolatków, nastolatków i nie tylko — ma połączyli siły z Kyle’em Giersdorfem (aka Bugha), mistrzem Fortnite World Cup 2019 i dwukrotnym graczem roku w e-sportach, nad zupełnie nową linią niedrogiego sprzętu do gier, który ma na celu uczynienie świata gier online dostępnym i przyjemnym dla wszystkich . Nowa i ekskluzywna linia produktów obejmuje listwę dźwiękową LED do gier, wspornik monitora LED do gier, stojak na słuchawki LED do gier oraz najlepiej sprzedający się zestaw słuchawkowy do gier LED we wszystkich nowych kolorach.

„Jeśli chodzi o świat konkurencyjnych gier, ważne jest, aby mieć odpowiednią technologię i najnowszy sprzęt, aby upewnić się, że nadążysz za resztą paczki, ale to nie znaczy, że musisz rozbić bank podczas tworzenia to wymarzona konfiguracja” – powiedział Michael Romanko, Chief Merchandising Officer w Five Below. „Dlatego jesteśmy tak podekscytowani, że ponownie współpracujemy z Bugha nad tą ekscytującą kolekcją wysokiej jakości produktów do gier, która, mamy nadzieję, przyniesie emocje związane z konkurencyjnymi grami dla mas w zabawny i przystępny sposób. Wiemy, że jest wielu konkurencyjnych graczy, którzy chcą konkurować, ale cena często może stanowić barierę, jeśli chodzi o nabywanie wysokiej jakości sprzętu. Staramy się być najlepszym miejscem dla gier i nie możemy być szczęśliwsi, że podnosimy rozgrywkę bez względu na budżet dzięki tej nowej linii produktów”.

Dostępne wyłącznie w ponad 1100 sklepach Five Below i online na FiveBelow.com od 13 grudnia, tegoroczne produkty zawierają zmieniające się kolory RGB i inne pożądane funkcje dostępne w niesamowitej cenie. Idealne do konfiguracji komputera do gier, produkty obejmują listwę dźwiękową LED do gier, wspornik monitora LED do gier, stojak na słuchawki LED do gier i zestaw słuchawkowy do gier LED, a także pełną i jednoręczną klawiaturę, mysz i podkładkę pod mysz z podświetleniem LED. Te ekskluzywne produkty Bugha w cenie 10 USD są częścią asortymentu Five Beyond produktów o ograniczonej i ekstremalnej wartości w cenie powyżej 5 USD.

„Jestem naprawdę dumny, że mogę kontynuować współpracę z Five Below. Wspaniale jest widzieć pracę, jaką włożono w tworzenie wspaniałych produktów z tak imponującą misją” – powiedział Kyle Giersdorf, znany również jako Bugha. „Five Below i ja zebraliśmy w tym roku coś naprawdę wyjątkowego, aby zaoferować produkty przeznaczone dla konkurencyjnych graczy. Nie chcemy, aby cena była barierą dla rosnącej liczby dzieci, które starają się konkurować i wygrywać!”

Dla nastolatków, nastolatków i nie tylko, Five Below oferuje stale ewoluujący i niezwykle ekscytujący asortyment niezbędnych do pracy i szkoły, w tym etui na telefony komórkowe i ładowarki, wystrój chłodnego pokoju, produkty dla zwierząt, spodnie do jogi, koszulki z grafiką, kosmetyki i dobre samopoczucie przedmioty, licencjonowane kolekcje, piłki do baseballu i koszykówki, mnóstwo cukierków i wszystkie sezonowe gadżety. Jej sklepy to tętniące życiem, kolorowe i pełne energii miejsce o ekstremalnej wartości od 1 do 5 USD, a także niesamowite znaleziska, które przekraczają 5 USD.

Więcej informacji na temat współpracy Five Below i Bugha można znaleźć na stronie FiveBelow.com.

Około pięciu poniżej
Five Below to wiodący sprzedawca detaliczny o wysokiej wartości wzrostu, oferujący zgodne z trendami, wysokiej jakości produkty, które uwielbiają nastolatki, nastolatki i nie tylko. Wierzymy, że życie jest lepsze, gdy klienci mogą swobodnie „odpuścić i dobrze się bawić” w niesamowitym doświadczeniu pełnym nieograniczonych możliwości. Z większością produktów w cenie od 1 do 5 USD i niektórymi przedmiotami o ekstremalnej wartości, których cena przekracza 5 USD w naszym niesamowitym sklepie Five Beyond, Five Below ułatwia powiedzenie TAK! do najnowszych, najfajniejszych rzeczy w ośmiu niesamowitych światach Five Below: Style, Room, Sports, Tech, Create, Party, Candy oraz New & Now. Założona w 2002 roku z siedzibą w Filadelfii w Pensylwanii, Five Below ma dziś ponad 1100 sklepów w 40 stanach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.fivebelow.com lub znajdź Five Below na Instagramie, TikTok, Twitterze i Facebooku @FiveBelow.

O Kyle Giersdorf aka Bugha
Bugha jest profesjonalnym graczem e-sportowym z Pottsgrove, PA, który zdobył nocną sławę po wygraniu inauguracyjnych Mistrzostw Świata Fortnite w lipcu 2019 roku. Aby ugruntować swoje imię w historii gier, Kyle początkowo pokonał ponad 40 milionów zawodników, prowadząc go do Nowego York, gdzie pokonał 100 najlepszych graczy Fortnite, aby wygrać nagrodę w wysokości 3 milionów dolarów. Od czasu mistrzostw Kyle stał się jednym z najpopularniejszych graczy i zgromadził łącznie ponad 16 milionów obserwujących w mediach społecznościowych.

Dodatkowe nagrody i osiągnięcia:

  • Gracz Roku 2019 (The Game Awards)

  • Esports Player of the Year 2019 (Esports Awards)

  • Nowicjusz roku 2019 na PC (nagrody e-sportowe)

  • 2021 Mistrz FNCS Grand Royale

  • Mistrz Wielkich Finałów FNCS 2021

  • Forbes 30 Poniżej 30

Kontakt:
FiveBelow@icrinc.com

Zdjęcie towarzyszące temu ogłoszeniu jest dostępne na stronie https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5773323d-95b4-4d58-ad7d-86ad33e02f0f

Film towarzyszący temu ogłoszeniu jest dostępny pod adresem https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/101dc99f-3aea-4ebd-85de-3af049c3ad47Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6AB70252B3204ED4BF50D6723F0B8C84&url=https%3A%2F%2Ffinance.yahoo.com%2Fnews%2Ffive-below-reunites-bugha-2019-180800330.html&c=17181116483321313516&mkt=fr-fr