Fortnite Helsinki – doświadczenie z udziałem Eurowizji i fotorealistyczny Plac Senacki. Odkryj kod wyspy 1530-0619-6061.

Finlandia tworzy fotorealistycznego bliźniaka swojej stolicy w grze Fortnite

Finlandia jest pierwszym krajem na świecie, który uruchomił w Fortnite fotorealistycznego bliźniaka swojej stolicy, wraz ze specjalną kampanią z udziałem popularnego w tym kraju uczestnika Eurowizji, Käärijä.

Wirtualny Plac Senacki w Helsinkach

Gracze Fortnite mogą eksplorować wirtualny Plac Senacki w Helsinkach i popisywać się swoimi najlepszymi ruchami tanecznymi na wyznaczonym obszarze tanecznym przy muzyce o tematyce Cha Cha Cha, zgłoszonej przez ESC artysty, przed i podczas Konkursu Piosenki Eurowizji.

Doświadczenie online zawiera mnóstwo treści promocyjnych o artyście

Dodatkowo, doświadczenie online zawiera mnóstwo treści promocyjnych o artyście.

ZOAN tworzy wirtualne miasto Helsinki

Zarówno wirtualne miasto bliźniacze Helsinki, jak i wrażenia z gry są tworzone przez fińską firmę metaverse ZOAN.

Epic Games wydaje aktualizację open source do Unreal Editor for Fortnite

Fortnite od Epic Games to bardzo popularna platforma Metaverse do gier online, wydarzeń na żywo i spotkań towarzyskich z 70 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie i ponad 500 milionami kont graczy. Firma Epic Games wydała niedawno aktualizację open source do Unreal Editor for Fortnite, która umożliwia programistom tworzenie gier i doświadczeń szybciej i wydajniej niż wcześniej na platformie.

Finlandia przoduje w maksymalnym wykorzystaniu nowych kreatywnych możliwości oferowanych przez Fortnite

Finlandia przoduje, jeśli chodzi o maksymalne wykorzystanie nowych kreatywnych możliwości oferowanych przez Fortnite. Wrażenia z gry będą dalej rozwijane w Fortnite podczas i po ESC 2023, jeśli kampania zakończy się sukcesem.

ZOAN tworzy wirtualne doświadczenia dla wiodących marek

Fińska firma Metaverse, ZOAN, jest siłą twórczą stojącą za fotorealistycznym wirtualnym bliźniaczym miastem Helsinki i wyjątkową rozgrywką kampanii. Założona w 2010 roku w Finlandii firma ZOAN jest pionierem w tworzeniu wciągających wirtualnych doświadczeń, nagradzanych wydarzeń i pełnowymiarowych światów metaverse dla wiodących marek, takich jak Nike i Ikea.

W firmie ZOAN chętnie testują i stosują najnowsze technologie

„W firmie ZOAN zawsze chętnie testujemy i stosujemy najnowsze technologie. Unreal Editor for Fortnite został opublikowany zaledwie kilka tygodni temu, a mając na swoim koncie ponad 650 projektów Unreal Engine, rozpoczęcie pracy z nim było łatwe. To doświadczenie w Käärijä to tak zabawny pomysł, że musieliśmy go zrealizować! Publikowanie markowych treści dla społeczności Fortnite zmienia zasady gry w wielu branżach – i miejmy nadzieję, że pomoże Finlandii wygrać w ESC” — mówi Laura Olin, dyrektor operacyjny w ZOAN.

Kod wyspy 1530-0619-6061

Od dzisiaj dostęp do występów Käärijä i nowej wirtualnej Finlandii można uzyskać w Fortnite, wprowadzając kod wyspy 1530-0619-6061 na ekranie Discovery.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2023

Konkurs Piosenki Eurowizji 2023 odbędzie się w Liverpoolu w dniach 9-13 maja.

„Käärijä polega na przekraczaniu granic, mieszaniu puli i tworzeniu nowych sposobów łączenia się z fanami, więc tego rodzaju innowacyjna kampania promocyjna ze światem gier od razu wydawała się naturalną i wspaniałą okazją” – mówi Ida Karimaa, A&R w Monsp and Warner Muzyka Finlandia.

Źródło: www.lbbonline.com