Festiwal Fortnite prezentuje nową, przygotowywaną bitwę muzyczną

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: Pojawienie się nowych trybów w grze

Wydanie pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 5 przyniosło ze sobą zalew nowej zawartości. Wprowadzono dwa nowe tryby gry, a mianowicie Fortnite Festival i LEGO Fortnite. Epic Games potwierdziło także, że tryby te na pewno pozostaną w grze nawet po zakończeniu bieżącego sezonu. Ale co nowego pojawi się na festiwalu Fortnite?

Bitwa muzyczna: kolejny tryb festiwalu Fortnite?

Wyciek danych ujawnia, że ​​wkrótce częścią festiwalu Fortnite będzie nowy tryb o nazwie Music Battle. Zazwyczaj w trybie Fortnite Festival gracze przenoszeni są na scenę, gdzie muszą wciskać przyciski w rytm muzyki i zdobywać punkty. Punkty te można następnie wykorzystać do odblokowania różnych Jam Tracków, w które można grać w grze.W tym celu wymagany jest dostęp do przepustki bojowej.

W przeciwieństwie do trybu normalnego, tryb Music Battle pozwoli graczom używać instrumentów muzycznych jako broni i walczyć między sobą za pomocą nut, a nie zwykłej broni.

Kiedy można spodziewać się premiery trybu?

Ponieważ twórcy gry nie wydali oficjalnego oświadczenia na temat tego trybu, nadal nie jest jasne, kiedy będzie on dostępny. Ponieważ jednak Festiwal Fortnite nie zakończy się w najbliższym czasie, może minąć trochę czasu, zanim dowiemy się, czy do tego już najnowszego trybu gry w Fortnite zostanie dodany nowy tryb.

Źródło: gamingonphone.com