Festiwal Fortnite może zawierać klasyczną funkcję Guitar Hero w nowym trybie gry

Festiwal Fortnite: nowe tryby gry pojawią się na PS5 i Xbox

Festiwal Fortnite dopiero się rozpoczął, a wraz z wkroczeniem w nowy rok Epic Games zamierza wprowadzić nowe tryby gry do wersji spin-offowej gry muzycznej na PS5 i Xbox. Zjednoczenie grupy w celu stworzenia masowej harmonii muzycznej jest świetne, ale jeśli wolisz rzucić wyzwanie znajomym, te nowe tryby gry mogą być interesujące.

Nowe tryby gry w przygotowaniu

Według przeciekającego Fortnite „iFireMonkey” i potwierdzenia przez „BeastFNCreative”, nowe plotki sugerują, że Epic Games pracuje nad kilkoma nowymi trybami gry na Fortnite Festival, które powinny pojawić się w najbliższej przyszłości. Chociaż harmonogram nie jest znany, przeciekający twierdzi, że gracze Fortnite Festival na PS5 i Xbox mogą spodziewać się łącznie trzech nowych trybów gry w jednej z najlepszych dostępnych gier wieloosobowych, a są one następujące:

Pojedynki, areny i bitwy muzyczne

Szczegóły dotyczące działania tych trybów są nadal nieznane, ale zakładamy, że Duel będzie bezpośrednio inspirowany wariantami Guitar Hero i Rock Band, w których gracze rywalizują ze sobą w meczach 1 na 1. W grach Guitar Hero, takich jak Legends of Rock, gracze walczą ze sobą w trybie Tryby „Face Off”, przy czym „Pro Face Off” zapewnia każdemu rywalowi dokładnie te same nuty, zamiast rozdzielać role basisty lub gitarzysty pomiędzy nimi.

Jeśli chodzi o Arenę, trudniej jest formułować pomysły, ale być może mogłoby to wskazywać na znacznie większe występy, niż jest to obecnie możliwe. Może się zdarzyć, że umożliwi to graczom tworzenie list utworów dłuższych niż 4 utwory, lub może to oznaczać odmianę trybu kariery znanego z Guitar Hero lub Rock Band. Może wycieczka po arenie? Pojawienie się kontrolerów gitarowych na festiwalu Fortnite nie potrwa długo.

Dodatkowo Music Battles oferuje pewne informacje, które pomogą Ci zorientować się. „Wygląda na to, że w Music Battles będziesz rywalizować z innym graczem w tej samej piosence i w zależności od uzyskanego wyniku osoba z najwyższym wynikiem zada obrażenia innemu graczowi” – ​​wyjaśnia przeciek. Chociaż Fortnite zaczynał jako gra o przetrwaniu, zanim stał się jedną z najlepszych gier typu Battle Royale, byłby to świetny sposób na przeniesienie aspektu walki na Fortnite Festival w organiczny sposób.

Jest jeszcze mnóstwo czasu, zanim The Weeknd odejdzie jako obecny headliner festiwalu Fortnite, ale uważamy, że kiedy odejdzie, zastąpią go legendy rocka areny Foo Fighters.

Źródło: www.theloadout.com