Festiwal Fortnite: Metallica zapowiedziana na przyszły sezon

Premiera kolejnego sezonu Fortnite Festival zaplanowana jest na czwartek, 13 czerwca. Oznacza to, że Billie Eilish i jej przepustka zostaną usunięte z gry, zaś Epic Games uruchomi nowego artystę. Za sześć dni sezon 4 być może już wiemy, kto będzie kolejnym artystą.

Teaser kolejnego sezonu Fortnite Festival

Deweloper Fortnite wypuścił niedawno zwiastun nadchodzącego sezonu festiwalowego, wywołując emocje wśród fanów. Wygląda na to, że ujawniony plan działania jest dokładny, a kolejnym artystą będzie popularny zespół metalowy.

W czwartkowy wieczór Epic zasugerował przybycie Metalliki w kolejnym sezonie Festiwalu Fortnite. Firma wypuściła prosty zwiastun, przedstawiający logo trybu gry na żółtym tle. Co ciekawe, jest to to samo tło, które Metallica wykorzystała przy swoim ostatnim albumie, 72 Seasons.

72 Seasons zostało wydane w kwietniu 2023 roku i prawdopodobnie pojawi się w sezonie 4. Warto zauważyć, że firma Epic nadal nie potwierdziła oficjalnie, że Metallica będzie kolejnym artystą festiwalu Fortnite. Potwierdzenia powinniśmy jednak spodziewać się prawdopodobnie dopiero ostatniego dnia bieżącego sezonu festiwalowego.

Współpraca Metalliki i Epic Games

Metallica współpracowała już wcześniej z Epic Games, a ich emotka Master of Puppets cieszy się dużą popularnością. Dodatkowo w rozdziale 5 sezonu 3 dodano nową skórkę z motywem Metalliki, a metalowy zespół ma również utwór z jamowaniem. Wraz z premierą nowego sezonu spodziewamy się jeszcze większej liczby utworów jam i innych elementów kosmetycznych, w tym co najmniej dwóch nowych skórek.

Pierwsza duża aktualizacja nowego sezonu ukaże się już w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie we wtorek, i wtedy dowiemy się więcej na temat współpracy Fortnite x Metallica. Ta aktualizacja Fortnite doda wiele nowej zawartości, od nowych skórek po zmiany przedmiotów. Dodatkowo mógłby obejmować także koncert Metalliki w trybie Battle Royale.

Źródło: www.bing.com