Fantasy Basel: Fortnite Gwiazdy i Turniej Splatoon 3 – Mistrzostwa Europy

Fantasy Basel: Gwiazdy Fortnite i turniej Splatoon 3

Nowe urządzenia są używane przez firmy, które na nowo wyobrażają sobie swoje produkty. Do tych dwóch należy wiele klanów e-sportowych i wielu znanych e-sportowców. Organizator jest szczególnie zadowolony, że w przyszłości zobaczy Noah aka Noahreyli, jednego z najlepszych graczy Fortnite na świecie. Obecnie gra w duecie z mistrzem świata Aqua na FNCS Global Championship. Ponadto jest Kevin alias Katoo, odnoszący największe sukcesy streamer Fortnite w Niemczech. Jego kanały radiowe nadawane na żywo często przyciągają miliony użytkowników. Dwóch graczy można znaleźć na stoisku e-sportowym Ovation. Na stronie jest również wielu innych członków grup sportowych.

Mecze zostaną rozegrane o mistrzostwo Europy. Oficjalne zawody Splatoon 3 Swiss Championship, popularnej gry firmy Nintendo, odbędą się na festiwalu w czwartek, 18 maja. W tym turnieju najlepsze szwajcarskie drużyny dostają się do finału Mistrzostw Europy Splatoon 3 w 2023 roku. (Tutaj znajdziesz szczegóły, a także możliwość rejestracji do niego)

Ale Szwajcaria jest również w stanie odnieść sukces dzięki swoim nowym grom. Najnowsze i najbardziej ekscytujące gry i studia gier w Szwajcarii zostaną zaprezentowane na stoisku Swiss Game Developers Association. Pozdrowienia od LEGO, czyli dużego Bowsera. Sala gier jest pełna zabawy, sportu i wszelkiego rodzaju rozrywek, których gracz pragnie. Królewski Bowser LEGO ze świata Super Mario zaprasza gości do Strefy Nintendo i zapewnia imponujące tło do zdjęć.

Creators Lounge i wirtualna rzeczywistość

Około 50 twórców treści z Niemiec i zagranicy spotyka się w Creators Lounge, aby wymieniać się pomysłami i oglądać na żywo z festiwalu. Znany streamer i cosplayer jest także gwiazdą reklamy i umówił się na randkę ze starszą panią. W drugim pokoju gier wystawcy będą oferować doświadczenia wirtualnej rzeczywistości, w tym gry retro i aktualne. Pokemon GO przenosi tereny festiwalu Fantasy Basel z ekskluzywnymi bonusami dla łowców zwierzyny. Magic: Gathering i Dungeons & Dragons, odwiedzający znajdą również wiele klasycznych gier w hali 2. Istnieją również duże grupy, które mogą trzymać długopis, papier, plansze i karty kolekcjonerskie. Niektóre komiksy to Seb McKinnon i Ciruelo, znani z pracy nad Magic: The Gathering.

“Fantasy Basel”

Źródło : Game News 24.