Fani OG Fortnite: już 4 250 000 dni gry!

Czy jesteś fanem Fortnite’a? W takim razie pokochasz najnowszą aktualizację od Epic Games, która przeniesie graczy w przeszłość dzięki Fortnite OG! Przez lata gracze prosili o zwrot oryginalnej mapy i broni, a teraz ich życzenia zostały spełnione. Ten nowy sezon Fortnite jest na tyle sukcesem, że przechodzi do historii gry.

Historyczny rekord

Od premiery Fortnite OG prawie 4 miliony graczy zalogowało się, aby skorzystać z nagród nowego sezonu. Ale to nie koniec. Epic Games ujawnia teraz, że gra bije rekordy wszechczasów. W mediach społecznościowych studio dziękuje swoim lojalnym graczom: „Co za świetny początek z hukiem, jesteśmy zaskoczeni reakcją na Fortnite OG. Wczorajszy dzień był najważniejszym dniem w historii Fortnite, w którym do gry przystąpiło ponad 44,7 MILIONÓW graczy”.

Jakby tego było mało, studio ogłasza również, że nagrano już prawie „102 MILIONÓW godzin rozgrywki”. Według Calculate Me jest to równowartość 4 250 000 dni gry. To oszałamiająca liczba. Z takimi liczbami nie mogą konkurować nawet topowe gry, takie jak Fortnite.

Niespodzianki, które nadejdą

Przed premierą nowego sezonu pojawiło się wiele przecieków wokół tematu Fortnite OG, ale tylko kilka prawidłowo przewidziało zawartość aktualizacji. W związku z coraz większą liczbą plotek na temat dodania trybu FPS do Fortnite, jesteśmy ciekawi, czy crossover Fortnite Doctor Who faktycznie odbędzie się, gdy Doctor Who wyemituje specjalną emisję pod koniec tego roku.

Ale Fortnite OG dopiero się zaczyna. Według Epic Games gracze odkryją w tym sezonie mnóstwo zaktualizowanej zawartości. „W całym Fortnite OG każda większa aktualizacja przywróci inną fazę przeszłości Battle Royale, zaczynając od 5. sezonu rozdziału 1” – oznajmił twórca w oświadczeniu wydanym podczas premiery Fortnite OG. To podejście dotyczy również broni i innych przedmiotów, ponieważ Epic Games planuje zachować świeżość przez całą grę.

Epic Games dodaje, że „część wyposażenia aktualizowanego w każdej aktualizacji pozostanie w tej aktualizacji, może być obecna w wielu aktualizacjach lub pozostać przez resztę Fortnite OG. » Ta aktualizacja potwierdza, dlaczego Fortnite jest jedną z najlepszych gier na PS5 i Xbox, więc koniecznie sprawdź, co Fortnite OG ma do zaoferowania przed jej zakończeniem.

Źródło: www.theloadout.com