Fani Fortnite z niecierpliwością czekają na nowe skórki DC z okazji Dnia Batmana

Fortnite, jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów, może dodać zawartość Batmana. Fortnite, posiadający jedną z największych baz graczy w jakiejkolwiek aktywnej grze, ugruntował swoją pozycję dzięki wyjątkowej i wciągającej rozgrywce, a także licznym nawiązaniom do kultury popularnej. W ciągu zaledwie kilku lat Fortnite przeszedł od gry typu tower defence do gry typu Battle Royale, a następnie do prawdziwego wirtualnego pudełka z zabawkami. Prawdziwy wyczyn dla Epic Games, ale który wzbudził także szalone oczekiwania wśród fanów. Czasami trudno je zaspokoić, ale Epic Games zawsze stara się zapewnić swoim graczom wspaniałe wrażenia.

Nowe skórki DC na Dzień Batmana?

Wraz z nadejściem Dnia Batmana 16 września fani Fortnite oczekują nowej zawartości DC. Na przestrzeni lat wielu bohaterów DC Comics pojawiło się już w Fortnite dzięki współpracy i aktualizacjom zawartości. Superman, Wonder Woman, Aquaman i oczywiście Batman są już dostępne w Fortnite, z licznymi odmianami skórek. Przed Dniem Batmana przeciekająca Shiina poinformowała, że ​​do interfejsu API gry dodano dwie nowe sekcje DC. Nikt nie jest pewien, co to oznacza, ale fani spekulują, że nadejdą nowe skórki. Niektórzy mają nadzieję na skórkę wzorowaną na kostiumie Batmana Roberta Pattinsona, skórkę Robina, skórkę Bane’a i nie tylko. Nie wiemy, czy cokolwiek z tego dojdzie do skutku, ale jest duża szansa, że ​​dowiemy się tego jutro rano lub po południu.

Już teraz Fortnite oferuje mnóstwo skórek i przedmiotów związanych z Batmanem. Istnieją skórki oparte na różnych wersjach postaci z komiksów, a także strój oparty na kostiumie Mrocznego Rycerza, a nawet złoczyńcy tacy jak Joker są również obecni w grze.W każdym razie dodanie zawartości DC będzie bardzo mile widziane , ponieważ mit o Batmanie jest niezwykle bogaty, a wiele źródeł inspiracji pochodzi z filmów, seriali telewizyjnych, komiksów, a nawet innych gier wideo, takich jak seria Arkham.

Trylogia Mrocznego Rycerza powraca do kin z okazji Dnia Batmana

Dzień Batmana to nie tylko Fortnite, poza grą odbędzie się mnóstwo uroczystości.Jeśli chcesz przeżyć wieczór filmowy ze swoimi ulubionymi filmami o Batmanie, sprawdź godziny seansów w lokalnym kinie. AMC, Cinemark i inne kanały w Stanach Zjednoczonych oferują pokazy trylogii Mroczny rycerz Christophera Nolana. Wygląda na to, że dotyczy to tylko 16 września, a każdy film będzie wyświetlany tylko raz w ciągu dnia. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź stronę internetową lokalnego kina, aby kupić bilety.

Źródło: komiks.com