Fani Fortnite wypowiadają się na temat brakujących lokalizacji i funkcji w sezonie OG

Fortnite OG: powrót do punktu wyjścia

Powrót Fortnite do Rozdziału 1 może być wielkim hitem dla większości graczy, ale niektórzy wskazali lokalizacje i funkcje, które dziwnie nie zostały przywrócone, takie jak podskakujące Jezioro Łupów i Mega Mall.

Wady Fortnite OG

Fortnite: OG przywraca większość najpopularniejszych funkcji z rozdziału 1, ale nie przywróciło jeszcze wszystkich funkcji. Na subreddicie Fortnite użytkownik Redditor udostępnił listę wszystkich rzeczy z piątego i szóstego sezonu Rozdziału 1, które nie trafiły do ​​Fortnite: OG, od kilku popularnych lokalizacji po kilka aktualnie brakujących funkcji rozgrywki.

Większość brakujących rzeczy w Fortnite: OG to lokalizacje, z których niektóre z największych pominięć to Mega Mall, Neo Tilted, Wailing Woods Secret Lab i Haunting Hills Castle. Nie jest jasne, dlaczego te obszary nie zostały ponownie odwiedzone, ale w szczególności Neo Tilted i Mega Mall cieszyły się popularnością wśród graczy, więc szkoda, że ​​je pominięto.

Najbardziej bolesne nieobecności

Chociaż większość godnych uwagi nieobecności w Fortnite OG podkreślonych w poście to lokalizacje, być może najbardziej rozdzierające serce pominięcia dotyczą ulubionej przez wszystkich fioletowej kostki Rift – Kevina. Kevin pojawił się w sezonie OG, ale, co dziwne, nie poruszał się już po mapie tak jak w sezonie 5 i, co najważniejsze, nie wpadał już do Loot Lake, aby stworzyć ogromną platformę do odbijania.

Obecnie nie jest jasne, dlaczego Fortnite zdecydował się pominąć te konkretne lokalizacje i funkcje, ale biorąc pod uwagę, że sezon OG próbuje ponownie odwiedzić kilka różnych sezonów Rozdziału 1 za jednym razem, zrozumiałe jest, że nie wszystko może wrócić. Miejmy nadzieję, że Kevin zdobędzie w przyszłości szacunek, na jaki zasługuje.

Źródło: www.thegamer.com