Fani Fortnite martwili się spadkiem liczby graczy po sezonie OG

Ostatnie tchnienie Fortnite OG: czego możemy się spodziewać po kontynuacji?

Po pełnym nostalgii miesiącu na klasycznej mapie Fortnite OG dobiega końca. Zawodnicy uważają, że kolejny sezon nie będzie już tak udany. Spojrzenie wstecz na sezon, który pozostawił po sobie ślad.

Wielki powrót klasycznego menu

Wraz z rozdziałem 4 sezonu OG Fortnite powrócił do swojej oryginalnej mapy, dając graczom szansę ponownego odwiedzenia kultowych lokalizacji z odświeżoną grafiką. Ten sezon był prawdziwym sukcesem, pobijając liczne rekordy w grze Battle Royale dzięki powrotowi weteranów i przybyciu nowych, ciekawych.

Fortnite OG przywróciło oryginalne odmiany map Fortnite oraz dodało broń i pojazdy wprowadzone pierwotnie we wczesnych latach gry. Chociaż sezon trwał tylko miesiąc, pozwolił twórcom osiągnąć ważne kamienie milowe.

Niepewna przyszłość wraz z nadejściem Rozdziału 5

Jednak Fortnite OG dobiega końca, aby zrobić miejsce rozdziałowi 5, a niektórzy fani obawiają się ogromnego spadku liczby graczy. Krążą spekulacje na temat przyszłości gry po tym kultowym sezonie.

Użytkownik Reddita wyraził obawy dotyczące potencjalnego odejścia graczy po zakończeniu sezonu OG, mówiąc, że rozdział 5 wprowadzi mnóstwo nowych rzeczy do rozgrywki w Fortnite. Ta uwaga wywołała burzliwą dyskusję w środowisku.

Podzielona społeczność

Wielu zawodników podzieliło się swoimi doświadczeniami z sezonu OG, wyjaśniając, dlaczego powrócili do gry po wielu latach. Niektórzy zwracali uwagę, że uproszczony aspekt gry w tamtym czasie był czynnikiem decydującym o ich powrocie.

Jednak inni gracze docenili wiele zmian wprowadzonych w grze na przestrzeni lat, ale obawiają się, że Rozdział 5 nie spełni ich oczekiwań. Pozostawia to wątpliwości co do ich lojalności wobec Fortnite po zakończeniu sezonu OG.

Przyszłość Fortnite: wysokie oczekiwania

Fani Fortnite mają nadzieję, że Epic Games rozważy uczynienie mapy OG stałą, w nadziei na utrzymanie rosnącej bazy graczy. Rozwiązaniem pozwalającym utrzymać tę lojalną społeczność może być dodanie trybu OG.

Czekając na to, co przyniesie przyszłość Fortnite, gracze mogą wyczekiwać innych treści, takich jak premiera skórki Eminema Marshalla Magma i data Winterfest 2023.

Źródło: www.charlieintel.com