Fani Fortnite LEGO zauważyli brak przedmiotów promocyjnych w grze

LEGO Fortnite: niezadowoleni gracze

Wielu graczy LEGO Fortnite uwielbia tę grę, ale niektórzy fani w Internecie są zdenerwowani, że obraz promocyjny zawiera przedmioty, których w ogóle nie ma w grze. Post na Reddicie na subreddicie LEGO Fortnite wywołał oburzenie fanów, ponieważ obraz promocyjny zawiera przedmioty, które nie są dostępne w grze, przynajmniej na razie.

Możesz zobaczyć takie rzeczy, jak ścieżki, stragany z jedzeniem, wiatraki i prawdopodobnie więcej, jeśli masz bystre oko. Żadne z nich nie jest częścią trybu przetrwania w otwartym świecie Fortnite, więc dlaczego?

Dlaczego tych przedmiotów nie ma w grze?

Jednym z powodów może być to, że elementy te są obecne tylko w obrazie promocyjnym. Może to jednak również oznaczać, że nad tymi elementami pracujemy, ale nie będą one jeszcze dostępne aż do przyszłej aktualizacji.

Wielu graczy LEGO Fortnite zastanawia się, dlaczego te przedmioty nie są jeszcze dostępne w grze.Ciekawie jest zobaczyć przedmioty takie jak hodowla zwierząt, ale obecnie nie można trzymać zwierząt na farmie.

Czekam na poważną aktualizację

Biorąc pod uwagę, że ten tryb gry został dopiero co wydany i nadal brakuje mu istotnej aktualizacji zawartości, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby większość tych rzeczy pojawiła się wkrótce. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że do końca roku będziemy mieli takie rzeczy jak wiatraki i stragany z jedzeniem.

Twórcy gry musieli już stworzyć szablony obrazu promocyjnego, więc nie jest przesadą założenie, że zespół pracuje nad włączeniem ich do gry. W oczekiwaniu na tę aktualizację warto przyjrzeć się temu niesamowitemu LEGO Katapulta Fortnite zbudowana przez bardzo kreatywnego gracza!

Źródło: www.bing.com