Fall Out Boy wkracza na scenę koncertową Fortnite


W nagłym ogłoszeniu strona Fortnite na Twitterze poinformowała, że ​​dziś o godzinie 19:00 w grze odbędzie się koncert Fall Out Boy. Gracze będą mieli ograniczoną możliwość wskoczenia do gry i obejrzenia koncertu na ekskluzywnej wyspie stworzonej przez IHeartRadio. Nie wiemy, jak długo potrwa koncert, ale gracze prawdopodobnie będą musieli się spieszyć, aby sprawdzić tę okazję, zanim się zapełni.

Ogłoszenie zostało ogłoszone z oficjalnej strony Fortnite na Twitterze, informując, że gracze mogą wskoczyć do iHeartLand stworzonego przez iHeartRadio, aby zobaczyć, jak Fall Out Boy wchodzi na scenę o 19:00. Nagłe ogłoszenie dało graczom Fortnite tylko kilka godzin na przygotowanie się do wydarzenia.

Powiązany: Cotygodniowe misje z bramkami czasowymi w epickich grach w Fortnite nie będą już wygasać po siedmiu dniach

Kod wyspy, którego gracze będą używać, aby wziąć udział w tym wydarzeniu, to 6144-7573-9391. Popyt na dołączenie do tego koncertu będzie ogromny, a fani prawdopodobnie chętnie obejrzą to wydarzenie.

Wielu fanów jest ciekawi, czy pojawi się emotka za udział w tym wydarzeniu, ale nie zostało to opisane w oficjalnym tweecie ani na stronie z wiadomościami w iHeartRadio. Nie podano również, jak długo to wydarzenie koncertowe będzie trwało na żywo, ale będzie dostępne tylko przez ograniczony czas. Biorąc pod uwagę poprzednie wydarzenia na żywo w Fortnite, nagrody związane z tym wpisem będą prawdopodobnie ograniczone, więc fani mogą spodziewać się pewnych elementów kosmetycznych za swoją obecność.

Fani Fortnite już nie mogą się doczekać dołączenia do tego losowego wydarzenia, ponieważ niewiele o nim zauważono. Fani, którzy dołączą do wyspy, otrzymają rzadką niespodziankę, słuchając piosenek z Fall Out Boy podczas spędzania czasu z przyjaciółmi w piątkowy wieczór. Fani mogą dołączyć do wyspy iHeartLand, wykonując czynności opisane na stronie internetowej Fortnite.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ddf46b9d6448069848d5b357be28f7&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffall-out-boy-takes-to-the-fortnite-concert-stage&c=15539786316848262898&mkt=fr-fr