Epic zakazuje aktorce filmów dla dorosłych udziału w turnieju Fortnite: Battle Royale


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / YouTube / Instagram / Wiadomości / Discord / Telegram / Google News

Po raz kolejny Epic Games jest uwikłane w kontrowersje dotyczące czegoś, o czym nigdy nie spodziewaliśmy się usłyszeć. Chodzi o to, że firma zabroniła niedawno aktorce filmów dla dorosłych, która jest bardzo popularna na Twitchu, udziału w turnieju Fortnite: Battle Royale.

Tak stało się z Adrianą Chechik, byłą aktorką filmów dla dorosłych, która stała się prawdziwą gwiazdą Twitcha. Twórca treści rozpoczęła swoją nową karierę w sierpniu 2019 roku i od tego czasu ma na platformie ponad 700 000 obserwujących.

Ponieważ jest tak popularny na Twitchu, Chechik chciał wziąć udział w nowej edycji Twitch Rivals, która ma Fortnite: Battle Royale jako protagonista. Przypominamy, że Twitch Rivals to rywalizujące wydarzenia, w których uczestniczą streamerzy, twórcy treści i profesjonalni gracze, aby zapewnić zabawny program. Chociaż Twitch nie miał problemu z otwarciem dla niego drzwi do turnieju, wydaje się, że Epic Games nie odpowiadało temu pomysłowi.

Chodzi o to, że według Chechika, Epic Games zabroniło mu udziału w następnym Twitch Rivals of Fortnite: Battle Royale. Jej wrażenie było takie, że firma wolała trzymać ją z dala od turnieju z powodu jej przeszłości jako aktorki filmów dla dorosłych.

„Myślę, że zeszłej nocy [Epic Games] Postanowiłem nie wpuszczać mnie z powodu mojej pracy w filmie dla dorosłych. Więc zostałem wyrzucony z turnieju z powodu mojej przeszłej i dorosłej pracy. Epic Games nie popiera mojej przeszłości, ale w porządku. Jestem do tego przyzwyczajony, więc jest w porządku” – wyjaśnił.

Powiązane wideo: Martwa Wyspa 2 i najlepsze bombardowania gamescomu 2022

Epic Games wyjaśnia sytuację

Po tym, jak Chechik złożył te oświadczenia, Epic Games opublikowało oświadczenie wyjaśniające sytuację. Za pośrednictwem Twittera firma wyjaśniła, że ​​poprosiła Twitch Rivals o usunięcie odniesień dla dorosłych z jego tła w celu transmisji turnieju.

„Bardzo nam przykro, że tak się stało. Prośba do @TwitchRivals o współpracę z Tobą polegała na usunięciu odnośników dla dorosłych z tła Twojego strumienia ze względu na ocenę naszej gry. Nie mamy problemu z uczestnictwem w wydarzeniach lub streamingiem Fortnite”, wyjaśnił Epic Games.

Tak więc, ponieważ Fortnite jest klasyfikowana jako gra odpowiednia dla nastolatków, Epic Games chce, aby oficjalny turniej nie zawierał materiałów filmowych dla dorosłych. To powiedziawszy, jest wielu użytkowników, którzy uważają, że postawa Epic Games jest obłudna, ponieważ w Battle Royale znajdują się materiały z brutalnych filmów.

A ty, co o tym myślisz? Czy uważasz, że Epic Games jest uczciwe? Powiedz nam w komentarzach.

Fortnite jest dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC i urządzenia mobilne. Więcej informacji związanych z Battle Royale znajdziesz na tej stronie.

Powiązane wideo: Fortnite: jak stał się rajem dla crossoverów?

Czcionka

Źródło : https://codelist.biz/2022/09/03/epic-bans-adult-film-actress-from-participating-in-fortnite-battle-royale-tournament/